• 9.JPG
  • 1.jpg
  • 4.jpg
  • 7.png
  • 3.jpg
  • 2.JPG
  • 6.jpg
  • 8.JPG

Kiekvienam ne tik žingeidu, bet ir svarbu, gyvenant savo mieste, žinoti miesto atsiradimo datą bei istoriją,  miesto vardą garsinančius žymius žmones, pažinti žymias savo krašto vietas, sužinoti gyventojų skaičių. Kiekvieną rudenį, artėjant gražiai tradicijai, progimnazijoje minint „Dieną už mokyklos garbę“, vyksta daug įvairių veiklų, kuriose kalbama apie GARBĘ. 

 

GARBĖ būti lietuviu, Garbė  Jau tradicija tapusi progimnazijos bibliotekoje vykstanti integruota pamoka „Garbė būti kaišiadoriečiu“, skirta progimnazijos dienai paminėti.  Netradicinėje pamokoje 3-čių klasių mokiniai ugdo komandinio darbo gebėjimus, lyderystę, geba priimti bendrus sprendimus komandoje, gina komandos garbę. Mokiniai pamokoje pritaiko  matematines, literatūrines, gamtos bei pasaulio pažinimo žinias. Pamokos pabaigoje mokiniai įsivertina savo turimas žinias ir džiaugiasi įgiję naujų.

Bibliotekininkė Rasa Rimkuvienė

Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

                                                      Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija

 

Patyciu dezute

vaiku linija

 

 

 

tevu linija

 

jaunimo linija

 

sveika mokykla logotipas RGB

IPU logotipas horizontalus 1 

 

 

  

eTwinning Kokybes zenklas baneris

    nša     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    emokykla logo 132146    lms     LITNET mokykloms  mokytojotv   Mukis     unnamed       Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100