Kiekvienam ne tik žingeidu, bet ir svarbu, gyvenant savo mieste, žinoti miesto atsiradimo datą bei istoriją,  miesto vardą garsinančius žymius žmones, pažinti žymias savo krašto vietas, sužinoti gyventojų skaičių. Kiekvieną rudenį, artėjant gražiai tradicijai, progimnazijoje minint „Dieną už mokyklos garbę“, vyksta daug įvairių veiklų, kuriose kalbama apie GARBĘ.

GARBĖ būti lietuviu, Garbė  Jau tradicija tapusi progimnazijos bibliotekoje vykstanti integruota pamoka „Garbė būti kaišiadoriečiu“, skirta progimnazijos dienai paminėti.  Netradicinėje pamokoje 3-čių klasių mokiniai ugdo komandinio darbo gebėjimus, lyderystę, geba priimti bendrus sprendimus komandoje, gina komandos garbę. Mokiniai pamokoje pritaiko  matematines, literatūrines, gamtos bei pasaulio pažinimo žinias. Pamokos pabaigoje mokiniai įsivertina savo turimas žinias ir džiaugiasi įgiję naujų.

Bibliotekininkė Rasa Rimkuvienė