• 2.JPG
  • 4.jpg
  • 3.jpg
  • 8.JPG
  • 6.jpg
  • 1.jpg
  • 9.JPG
  • 7.png

Norėdami vienas kitą palaikyti, pradžiuginti šiuo sunkiu pandemijos laikotarpiu, 3d klasės mokiniai nusprendė surengti Talentų dieną klasėje. Savanoriškai savo talentais lapkričio 20 d. per ilgąją pertrauką pasidalino 7 klasės mergaitės. Gabija Kerševičiūtė padovanojo klasės draugams kelis muzikinius kūrinius, kuriuos atliko violončele. Morta Stalaučinskaitė ir Eva Masaitytė pademonstravo savo lankstumą atlikdamos špagatą, kurį išmoko lankydamos gimnastiką. Susikaupę mokiniai klausėsi Ievutės Brazinskaitės dainos ,,Mano vardas – Lietuva“.

Bendraklasiai pasidžiaugė draugės Ievutės Matulaitytės pačios pagaminta kauke iš porolono. Šią kaukę Ieva išmoko padaryti stebėdama specialią mokomąją programą internetu.
Savo nupieštą mergaitės portretą pristatė mokinė Lilė Kiuršinaitė. Ji plačiau papasakojo apie savo pomėgį piešti žmones ir gyvūnus. Talentų valandėlė baigėsi klausant gražių Emilės Žičiūtės eilėraščių, kuriuos ji sukūrė pati. Pirmąjį eilėraštį Emilė sukūrė antroje kalėje laukdama žiemos. O vėliau pagalvojo, kodėl gi nepabandžius ir daugiau eilėraščių sukurti? Dabar Emilė jau turi savo eilėraščių sąsiuvinį.
Pasidžiaugėme mergaičių pristatytais ir pasidalintais talentais, palinkėjome joms ir tolesnės kūrybinės sėkmės, padėkojome už geras emocijas, kurios dabar ypač reikalingos...
Ir kiti 3d klasės mokiniai pažadėjo ateityje nebijoti pasidalinti savo pomėgiais ir talentais.
           3d klasės mokiniai ir mokytoja Nijolė Šatrauskienė
Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

 

vaiku linija

 

 

 

tevu linija

 

jaunimo linija

Baneris Eurofondas

sveika mokykla logotipas RGB

IPU logotipas horizontalus 1 

 

 

niekorimto logo 1534752255p 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

eTwinning Kokybes zenklas baneris

    smm     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    
Augu pats    lms     LITNET mokykloms     Mukis     NEC      Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100