• 9.JPG
  • 4.jpg
  • 6.jpg
  • 7.png
  • 2.JPG
  • 3.jpg
  • 1.jpg
  • 8.JPG

Žmogus, turintis rankose vertingą knygą, niekada negali būti vienišas (K. Goldonis)
Rašto ženklai ir simboliai mus supa visur, todėl skaitymas yra vienas pagrindinių gebėjimų, būtinų beveik kiekvienoje gyvenimo srityje. Žiema - nuostabus metas, kviečiantis kūrybai. 4e klasės vaikai  pasidalino mintimis apie knygą. 
Ugnė  Jankauskaitė
Knygų būna įvairių: storų, plonų, spalvotų su paveikslėliais ir be jų. Jos yra nuotykių, mokomosios,  pasakų, vaikiškos. Kai jas skaitai lavini vaizduotę, išmoksti naujų žodžių, sužinai daug naujų dalykų. Todėl verta draugauti su knyga.
Matas Piliponis
Pupa-tai lietuvių kalbos vadovėlis. Man jis labai patinka. Iš jo daug galiu išmokti. Ten tekstai, eilėraščiai, pasakos, pamokymai, nuotykiai ir taisyklės. Ši knyga man labai naudinga ir reikalinga.
Melita Vaikūnaitė
Ant stalo gulėjo knyga. Man pasidarė įdomu, kas ten parašyta? Radau daug paveikslėlių, pasakų, nuotykių.  Daug iš jos sužinojau naujų dalykų. Skaityti labai smagu.
Kristupas Saikauskas
Aš esu enciklopedija. Žmonės mane mėgsta skaityti ir gauti žinių apie gamtą, geografiją, gyvūnus, atmosferą. Ji pilna nuotraukų, paveikslėlių. Tai protinga knyga. Skaitau ir tobulėju.
Simas Driaučiūnas
Lentynoje gyveno knyga ir pieštukas. Pieštukas labai mėgo žymėtis knygojetai,  kas jam labai svarbu ir įdomu. Jiems taip patiko žaisti. Per ilgą laiką pieštukas susidrožė. Ilgą laiką knyga liūdėjo. Vieną dieną ji susirado naują draugą –berniuką. Su juo buvo linksma. Jis švelniai vertė lapus ir skaitė, skaitė. Knyga negalėjo atsidžiaugti.
Martynas Bartusevičius
Knygos, kaip ir žmonės gali būti įvairios. Vienos knygos linksmos, kitos liūdnos, spalvingos, o kitos tik  juodai baltos. Smagiausia skaityti spalvotas knygas, kuriose gausybė spalvotų paveikslėlių, nes tada vaizduotėje nusipiešiu visą knygoje esantį veiksmą ir taip tarsi įsikūniju į man labiausiai patikusį veikėją. Verčiu spalvingos knygos puslapius ir panyru į svajonių pasaulį.
Evita Alionytė
Esu raudonu viršeliu. Turiu   daug lapų. Mėgstu paveiksliukus.
Vaikams pasakas seku  apie žiemą .
Nuostabias pasakas seku puslapis po puslapio.
Paveiksliukus rodau gražius, spalvotus, rankomis pieštus.
Dažnai guliu lentynoje.
Dažniausiai esu reikalinga vakare.
Benas Selenius
Knygelė mėgsta, kai jai skiri daug dėmesio.
Ji labai daug žino ir gali papasakoti apie visa pasaulį.
Knygelė nušviečia žmones, kaip elgtis gamtoje, kelionėse.
Pasakoja nuotykius, tikrus įvykius, nuneša tave į pasakų pasaulį.
Ji mėgsta, kai su ja elgiesi gražiai.
Visus skaitytojus priima, kurie nori gauti žinių.
Elijas Fedorininas
Aš esu knyga. Atrodau labai gražiai. Visos mes esame skirtingos, bet savotiškai gražios. Man labai patinka , kai mane paima iš bibliotekos ir namuose pradeda skaityti. Po truputi varto mano puslapius. O kaip perskaito grąžina atgal į biblioteką.
Ignas Pauluskas
Aš tikra. Aš knyga. Didžiausias duomenų šaltinis. Viena galiu matyti žmogų., kai jis mane laiko rankose. Iš karto pastebiu, ar aš jam patinku. Man labiai malonu, kai su manim draugauja vaikai. Žinau, kad aš labai reikalinga šiame pasaulyje.
Augustė Sabukonytė
Aš esu kvadratinė. Turiu daug lapų, spalvotų piešinių. Mano pasaulis - raidės. Man labai linksma, kai mane skaito vaikai. Man patinka būti jų rankose.
Emilis Kasperavičius
Aš esu knyga. Esu labai naudingas daiktas. Man patinka, kai vaikai mane paima į rankas ir skaito. Manyje parašyta daug įdomių pasakų, nuotykių, keliomių aprašymų. Mėgstu draugauti su vaikais.
Mokytoja Regina Balčiūnienė
Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

 

vaiku linija

 

 

 

tevu linija

 

jaunimo linija

Baneris Eurofondas

sveika mokykla logotipas RGB

IPU logotipas horizontalus 1 

 

 

niekorimto logo 1534752255p 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

eTwinning Kokybes zenklas baneris

    smm     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    
Augu pats    lms     LITNET mokykloms     Mukis     NEC      Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100