• 3.jpg
  • 6.jpg
  • 1.jpg
  • 7.png
  • 9.JPG
  • 2.JPG
  • 8.JPG
  • 4.jpg

Sausio 21d. įvyko didžiausia nuotolinė pamoka Lietuvoje „Mokonomika“. Skirtingoms moksleivių amžiaus grupėms pritaikytas pamokas vedė 24 įvairių sričių mokytojai bei ekspertai, kurie pasakojo apie kūrybą, pilietiškumą, tvarumą, ekonomiką, asmeninius finansus, ateities profesijas ir dar daugiau.

Pamokas stebėti ir dalyvauti jose galėjo ne tik mokiniai, jų mokytojai, bet  ir tėvai, taip pat visi, kuriems smalsu išgirsti įdomius, naudingus ir įkvepiančius pranešimus. „Mokonomikos“ eteryje pamokas vedė Gabrielius Liaudanskas-Svaras, ekonomistas Nerijus Mačiulis, menininkė Jolita Vaitkutė, „Swedbank“ Finansų instituto vadovė Jūratė Cvilikienė, keliautojas ir žurnalistas Orijus Gasanovas, aktorė Kristina Savickytė, rašytoja Kotryna Zylė, atlikėjas Žygimantas Kudirka-MC Mesijus, iliuzionistas Rokas Bernatonis, socialinių tinklų turinio kūrėjas Rokas Talžūnas, tvarių inovacijų centro „Rockit“ vadovė Šarūnė Smalakytė bei daugelis kitų.

Nuostabus renginys, viskas puikiai suplanuota. Ačiū organizatoriams! Žinau, kad dalyvavo ne viena mūsų progimnazijos klasė. Pasidalinkite įspūdžiais. O mums su ketvirtokais labiausiai patiko pamokos apie pinigus ir mitines būtybes. O gal norite pasigaminti piniginę, kurios niekas neturi? Misija įmanoma. Pirmyn!

https://www.youtube.com/watch?v=xgwyUIpnR-k&list=PLXcBo1oFe8xk3tqrNPml74y9sDsynyQjF&index=6

Renata Sausaitienė

Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

 

vaiku linija

 

 

 

tevu linija

 

jaunimo linija

Baneris Eurofondas

sveika mokykla logotipas RGB

IPU logotipas horizontalus 1 

 

 

niekorimto logo 1534752255p 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

eTwinning Kokybes zenklas baneris

    smm     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    
Augu pats    lms     LITNET mokykloms     Mukis     NEC      Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100