• 7.png
  • 9.JPG
  • 2.JPG
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 1.jpg
  • 6.jpg
  • 8.JPG

Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos mokiniai, pakviesti Kauno specialiosios mokyklos (KSM)  bendruomenės, kartu su daugiau nei 400 moksleivių iš kitų Lietuvos mokyklų lankstė į Lietuvos rekordų knygą įrašyti  pretenduojančią gulbę.  Origamio gulbė – iš 710 tūkst. detalių! Dėl karantino jos konstravimas užsitęsė net metus. Tikimasi, kad šis kūrinys atsidurs Lietuvos rekordų knygoje.

Bendrystės simboliui ,,Laisvės paukštis’’ baigta formuoti gulbė dabar išdidžiai įsitaisiusi Kauno specialiosios mokyklos patalpose Šilainiuose ir laukia oficialios matavimo ceremonijos, privalomos pretendentams į rekordų knygą.
Origamio gulbės apimtis galėtų siekti apie 5 m, o aukštis – daugiau kaip 2 m. Šimtai tūkstančių lankstinių į Kauno specialiąją mokyklą dar pernai suplaukė iš Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos, Kauno r. Kulautuvos pagrindinės mokyklos, Kaišiadorių raj. Žaslių pagrindinės mokyklos, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos, Prienų ,,Revuonos’’ pagrindinės mokyklos, Jonavos rajono Šveicarijos progimnazijos ugdymo įstaigų. 
710 tūkst. lankstinių – neatsitiktinis skaičius. Šis simbolis – tai kvietimas emigravusiems piliečiams sugrįžti į Lietuvą ir kurti ateitį kartu, nes  nuo 1990 m. iki 2019 m. sausio 1 d. iš Lietuvos emigravo apie 710 tūkst. gyventojų.
Užpernai prieš Velykas Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos mokiniai, pakviesti Kauno specialiosios mokyklos (KSM)  bendruomenės, dalyvavo didžiausios verbos rekordo siekime. 12,2 m aukščio gražuolė buvo surišta iš džiovintų augalų, surinktų KSM, Prienų ,,Revuonos’’ pagrindinės mokyklos, Kalvarijos gimnazijos, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos mokinių. 

Pradinių klasių mokytoja Aušra Černiauskienė

Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

 

vaiku linija

 

 

 

tevu linija

 

jaunimo linija

Baneris Eurofondas

sveika mokykla logotipas RGB

IPU logotipas horizontalus 1 

 

 

niekorimto logo 1534752255p 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

eTwinning Kokybes zenklas baneris

    smm     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    
Augu pats    lms     LITNET mokykloms     Mukis     NEC      Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100