• 2.JPG
  • 3.jpg
  • 6.jpg
  • 4.jpg
  • 8.JPG
  • 1.jpg
  • 7.png
  • 9.JPG

Šiandien be druskos daugelis neįsivaizduoja savo maisto raciono. Tačiau šis maisto produktas, dabar tekainuojantis centus, kažkada buvo prabangos prekė. Jos istorija prilygsta žmonijos istorijai. Homeras savo „Odisėjoje“ druską pavadino dieviška. Druska – tai dviejų cheminių elementų – natrio ir chloro išgryninta forma – junginys. Kristalinė medžiaga. Smulkinti druskos kristalai atspindi šviesą ir atrodo tarsi balti. Edukacijos „Druska nuo seniausių iki dabartinių laikų“ metu mokiniai sužinojo apie druskos istoriją, tyrinėjo jos savybes, pasigamino spalvotą druską ir suvenyrą iš jos. Vyko pažintinė dalis: teorinės dalies metu mokiniams buvo parodyta vaizdinė medžiaga apie druskos istoriją, pateiktos interaktyvios kritinio mąstymo užduotys ir klausimai.
Taip pat vyko ir mokslinė veikla: vaikai atliko keletą bandymų druskos savybėms ištirti. Ir, žinoma, kūrybinė veikla: spalvotomis kreidelėmis vaikai nudažė druską ir iš jos pasigamino suvenyrą. Edukacijoje dalyvavo 1c klasės mokiniai su mokytoja Daiva Matačiūniene, 1b klasės mokiniai su mokytoja Lina Alioniene, 1 a klasės mokiniai su mokytoja Jūrate Šimiene ir 1d klasės mokiniai su mokytoja Aušra Samoškaite.
Vaizdo įrašas „Druska nuo seniausių iki dabartinių laikų“
Informaciją pateikė mokytoja Daiva Matačiūnienė
Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

                                                      Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija

 

Patyciu dezute

vaiku linija

 

 

 

tevu linija

 

jaunimo linija

 

sveika mokykla logotipas RGB

IPU logotipas horizontalus 1 

 

 

  

eTwinning Kokybes zenklas baneris

    nša     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    emokykla logo 132146    lms     LITNET mokykloms  mokytojotv   Mukis     unnamed       Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100