Lapkričio 16-ąją mini daugelis demokratinių valstybių nuo 1995 m., kai UNESCO šią dieną paskelbė Tarptautine tolerancijos diena. Mes, 3c klasės mokiniai, prisijungėme prie pilietinės iniciatyvos - Tolerancijos Miestas! Šiais metais Tarptautinės Tolerancijos dienos simbolis -  Miestas! Mes visi – kaip atskiri nameliai, kuriuos sujungus – gauname visos visuomenės paveikslą. Kaip miestą sudaro daugybė skirtingų formų, dydžių, spalvų namelių, taip visuomenę sudaro skirtingi žmonės pagal amžių, lytį, socialinę padėtį, išsilavinimą, pažiūras, pomėgius.

Visi esame skirtingi, kiekvieną reikia toleruoti - priimti tokį, koks jis yra. Žodis „tolerancija“ ir yra pakantumas kitam, kitokiam, gebėjimas gerbti kitą asmenį, kurio įsitikinimai, pomėgiai ar nuomonė yra kitokia. Visuomenėje gyvena skirtingi žmonės, todėl labai svarbu gebėti toleruoti kitą. Kiekvienas namelis - simbolis, sujungiantis mus, skirtingus žmones, į vieną gražų miestą.
                                                                                                       Mokytoja Jolita Aleknavičiūtė