• 7.png
  • 2.JPG
  • 6.jpg
  • 1.jpg
  • 3.jpg
  • 9.JPG
  • 4.jpg
  • 8.JPG

  Viena iš skaitymo skatinimo formų yra edukacijos ir susitikimai su knygų vaikams autoriais, rašytojais, iliustratoriais. Tęsiame susitikimų ciklą ir šį kartą mokiniai svečiuose sulaukė mėgstamų knygų „Blynų slibinas“, „Buliaus kalnas“, „Ežiukas, kuris mylėjo slapta“ ir daugelių kitų knygų autoriaus ir iliustratoriaus Dainiaus Šukio. „Geros knygos yra tos, kurias vaikai skaito vakare pasislėpę nuo tėvų ir neina miegoti, o ne tos, kurios migdo“, - įsitikinęs populiarus vaikiškų knygelių autorius.
  Edukacijos „Kas pavogė karūną“ bei „Kuriame pasaką“ mokinius nukėlė į pasakų ir kūrybos karalystę. Mokiniai pabuvo jaunaisiais kūrėjais ir iliustratoriais. Vėliau rašytojas pakvietė vaikus pabūti kūrėjais ir sukurti savo pasaką. Šmaikšti ir linksma buvo pasaka, kurią rašytojas kartu su mokiniais pasekė ir iliustravo lentoje. Autorius nuoširdžiai pakvietė mokinius kuo daugiau skaityti, o tada nebijoti sukurti ir savų istorijų. O labiausiai nustebino rašytojo Dainiaus Šukio dovana bibliotekos skaitytojams - tai jo iliustracija su autografu. Smagu, kad mokiniai jau kitą dieną bibliotekos lentynose ieškojo rašytojo knygų, dalijosi patirtimi ir įspūdžiais iš šilto ir prasmingo susitikimo. 
                                                                                              Bibliotekininkė Rasa Rimkuvienė
Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

                                                      Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija

 

Patyciu dezute

vaiku linija

 

 

 

tevu linija

 

jaunimo linija

 

sveika mokykla logotipas RGB

IPU logotipas horizontalus 1 

 

 

  

eTwinning Kokybes zenklas baneris

    nša     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    emokykla logo 132146    lms     LITNET mokykloms  mokytojotv   Mukis     unnamed       Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100