• 4.jpg
  • 7.png
  • 1.jpg
  • 3.jpg
  • 6.jpg
  • 2.JPG
  • 9.JPG
  • 8.JPG

Nuo seno žmonės žinojo apie būgnų skleidžiamo garso ir jo vibracijos magiškas galias, kurios pakelia nuotaiką, stiprina kūną, protą ir dvasią. Klaipėdos rajone įsikūrusio „Vinetu kaimo“gyvosios Amerikos indėnų istorijos muziejaus po atviru dangumi edukatoriai vykdo edukacines, patyrimines programas po visą Lietuvą ir gruodžio 16 d. aplankė mūsų, Vaclovo Giržado progimnazijos, 1b, 2c ir 4e klasės mokinius. Vinetu kaimo atstovai trumpai supažindino su Amerikos indėnų gyvenimu, kultūra, jų tradicijomis, instrumentų atsiradimu ir dainomis.
Išskirtinio indėnų muzikos instrumentų ir dainų ritualo užsiėmimo metu kiekvienas dalyvis gavo po indėnišką instrumentą, su kuriuo lavino tam tikrus muzikos ritmo ir dainavimo gebėjimus. Visi mokiniai ir jų mokytojos pasinėrė į harmonijos, grožio ir bendrumo paieškas. Atsipalaidavę ir pažadinę savo kūrybinę energiją, visi kartu kartojo girdimus ritmus, leido indėniškus garsus, išbandė  įvairius būgnus ir mėgavosi jų garsais. Dainos ir muzika suartina kultūras ir žmones, leidžia juos geriau pažinti. Užsiėmimą vainikavo bendras visų  dalyvių muzikavimas. Buvo labai smagu!
                                                                                                                                  2c klasės mokytoja Daiva Matačiūnienė
Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

                                                      Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija

 

Patyciu dezute

vaiku linija

 

 

 

tevu linija

 

jaunimo linija

 

sveika mokykla logotipas RGB

IPU logotipas horizontalus 1 

 

 

  

eTwinning Kokybes zenklas baneris

    nša     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    emokykla logo 132146    lms     LITNET mokykloms  mokytojotv   Mukis     unnamed       Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100