Jau visai greitai ateis gražiausia žiemos šventė – šv. Kalėdos. Norėdami pajusti šventinę nuotaiką, sugalvojome išsikepti imbierinių sausainių. Technologijų mokytoja Rasa Vilimienė mus priėmė naujoje technologijų klasėje ir padėjo gaminti sausainius. Antrokai puolė minkyti, kočioti tešlą ir formuoti sausainius. Neilgai trukus koridoriai ir biblioteka pakvipo imbieru. Antrokams labiausiai patiko puošti savo rankomis pagamintus ir iškeptus sausainius.
Dėkojame mokytojai Rasai už pagalbą. Visai progimnazijos bendruomenei linkime jaukių, skaniai imbierais kvepiančių šv. Kalėdų.
                                                                                                                                2a klasės mokytoja Jūratė Šimienė