• 2.JPG
  • 8.JPG
  • 4.jpg
  • 6.jpg
  • 9.JPG
  • 3.jpg
  • 7.png
  • 1.jpg

Spalio 16-ąją yra minima Pasaulinė maisto diena. Šią dieną mininčios šalys išsikėlė uždavinį kovoti su badu pasaulyje, rengti nemokamo maitinimo paramos akcijas. Pasaulinės maisto dienos veiklų metu siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į sveiką mitybą, tad ir mes su mokiniais nusprendėme paminėti šią dieną. Dailės - technologijų pamokų 1e klasės mokiniai labai laukė. Šias pamokas skyrėme Pasaulinei sveiko maisto dienai paminėti. Jų metu mokiniai tapo virtuvės ,,šefais“.
Pasitelkę kūrybiškumą, gamino sveikus užkandžius, kuriuos labiausiai mėgsta ir kurie yra tinkami sveikai mitybai. Pasiruošę vaišių stalą, aptarėme ,,Sveiko maisto piramidę“, vėliau mokiniai atsakinėjo į pateiktus klausimus apie vaisius ir daržoves. Po to valgė, vertino skonį, spalvą, vardijo maiste esančius vitaminus. Skaniai pasivaišinę, vaikai pasijuto dar labiau ,,paaugę“ ir sveikesni.
                                                                                                   1e klasės mokytoja Judita Ražanaitė
Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

                                                      Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija

 

Patyciu dezute

vaiku linija

 

 

 

tevu linija

 

jaunimo linija

 

sveika mokykla logotipas RGB

IPU logotipas horizontalus 1 

 

 

  

eTwinning Kokybes zenklas baneris

    nša     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    emokykla logo 132146    lms     LITNET mokykloms  mokytojotv   Mukis     unnamed       Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100