Spalio 16-ąją yra minima Pasaulinė maisto diena. Šią dieną mininčios šalys išsikėlė uždavinį kovoti su badu pasaulyje, rengti nemokamo maitinimo paramos akcijas. Pasaulinės maisto dienos veiklų metu siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į sveiką mitybą, tad ir mes su mokiniais nusprendėme paminėti šią dieną. Dailės - technologijų pamokų 1e klasės mokiniai labai laukė. Šias pamokas skyrėme Pasaulinei sveiko maisto dienai paminėti. Jų metu mokiniai tapo virtuvės ,,šefais“.
Pasitelkę kūrybiškumą, gamino sveikus užkandžius, kuriuos labiausiai mėgsta ir kurie yra tinkami sveikai mitybai. Pasiruošę vaišių stalą, aptarėme ,,Sveiko maisto piramidę“, vėliau mokiniai atsakinėjo į pateiktus klausimus apie vaisius ir daržoves. Po to valgė, vertino skonį, spalvą, vardijo maiste esančius vitaminus. Skaniai pasivaišinę, vaikai pasijuto dar labiau ,,paaugę“ ir sveikesni.
                                                                                                   1e klasės mokytoja Judita Ražanaitė