• 2.JPG
  • 7.png
  • 8.JPG
  • 6.jpg
  • 3.jpg
  • 1.jpg
  • 4.jpg
  • 9.JPG

Pasaulyje mūsų tiek daug ir visi esame tokie skirtingi: vieni aukšti, kiti žemi, vieni stambūs, kiti liekni, vienų plaukai šviesūs, kitų tamsūs, vienų oda šviesi, kitų tamsi, kažkas dievina kiną, o kažkas mėgaujasi klasikine muzika, kažkas intensyviai sportuoja, o kažkas labiau mėgsta poilsį... Ir mums nebūtina būti vienodiems, kad taikiai pasaulyje tilptumėm visi. Mums nebūtina keisti savo pomėgių ar įsitikinimų, kad su pagarba galėtumėm priimti kitą. Mes netgi galime su kažkuo nesutikti, tačiau mes suprantame, jog mūsų pasirinkimai taip pat ne visiems turi būti priimtini. Tačiau dėl vieno dalyko mes sutinkame visi: mes visi esame SKIRTINGI, tačiau visi – VIENODAI svarbūs.

Prisijungdami prie lapkričio 16 dieną visame pasaulyje minimos Tarptautinės tolerancijos dienos, lapkričio 15 – 18 dienomis Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijoje pertraukų metu kartu su mokiniais, socialine pedagoge Audrone ir psichologe Aida taip pat kalbėjome apie toleranciją. Visi mokinių darbai, piešiniai ir mintys galiausiai tapo nedideliu tolerancijos miesteliu, puošiančiu progimnazijos fojė. Linkime visiems šiame „tolerancijos mieste“ gyventi būnant savimi, bet gerbiant ir priimant kitą.

Aida ir Audronė

Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

                                                      Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija

 

Patyciu dezute

vaiku linija

 

 

 

tevu linija

 

jaunimo linija

 

sveika mokykla logotipas RGB

IPU logotipas horizontalus 1 

 

 

  

eTwinning Kokybes zenklas baneris

    nša     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    emokykla logo 132146    lms     LITNET mokykloms  mokytojotv   Mukis     unnamed       Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100