• 4.jpg
  • 7.png
  • 3.jpg
  • 9.JPG
  • 6.jpg
  • 1.jpg
  • 2.JPG
  • 8.JPG

 

Kiek žino mūsų vaikai apie taupymą? Ar moka ,,protingai“ leisti pinigus? Ar geba naudingai išleisti jau sutaupytus pinigėlius? Panašūs klausimai kyla ne tik tėvams, bet ir patiems vaikams.

Todėl kovo 23 d. 4 d klasėje vyko finansinio raštingumo pamoka, kurią vedė Beno mama, ,,Swedbank“ klientų konsultantė Živilė Balnienė. Pamokoje vaikai buvo supažindinti su pinigų samprata ir mokėjimo būdais, asmeninių finansų valdymu ir planavimu, buvo analizuojamos pinigų gavimo galimybės, t. y. kalbėta apie tai, kaip užsidirbti, taupyti, skolintis, valdyti savo finansus. „Ar mokate skolintis?“ – šis klausimas privertė susimąstyti ne vieną mokinį. Lektorė vaizdžiai papasakojo apie neatsakingą daiktų skolinimąsi vaikystėje, kuris vėliau tampa neatsakingu skolinimusi iš banko. Pamokoje nepamiršta pakalbėti ir apie pinigų taupymą. Akcentuota, kad vaikų kišenėse besimėtančios surinktos ir sutaupytos monetos gali virsti nemenka pinigų suma, už kurią galima nusipirkti knygą ar kitą naudingą daiktą. Mokiniai aktyviai domėjosi finansų valdymu, uždavė ne vieną klausimą, diskutavo. Visiems pamoka labai patiko. Esame dėkingi Živilei Balnienei už suteiktas žinias ir mums skirtą laiką. Taip pat dėkojame už pakvietimą apsilankyti ,,Swedbank” Kaišiadorių mieste ir ten susipažinti su banko darbuotojų veikla.

4d klasės mokiniai ir mokytoja Aušra  Černiauskienė

Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

 

vaiku linija

 

 

 

tevu linija

 

jaunimo linija

Baneris Eurofondas

sveika mokykla logotipas RGB

IPU logotipas horizontalus 1 

 

 

niekorimto logo 1534752255p 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

eTwinning Kokybes zenklas baneris

    smm     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    
Augu pats    lms     LITNET mokykloms     Mukis     NEC      Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100