• 6.jpg
  • 3.jpg
  • 1.jpg
  • 9.JPG
  • 7.png
  • 2.JPG
  • 4.jpg
  • 8.JPG

Kovo mėnesį Kaišiadorių Vyskupijos Kaišiadorių dekanatas bendrojo ugdymo mokyklų 1-5 klasių mokiniams organizavo konkursą „Laiškas Popiežiui“. Konkurso tikslas buvo kūrybiškai išreikšti Popiežiaus Pranciškaus vizito Lietuvoje laukimą. Šiame konkurse mielai dalyvavo ir gausus būrys Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos 1 - 5 klasių mokinių. Konkurso dalyviai buvo suskirstyti į tris amžiaus grupes: I grupė – 1-2 klasių mokiniai; II grupė – 3-4 klasių mokiniai; III grupė –5 klasių mokiniai. Kas kiek ir kaip sugebėjo, padedami savo tikybos bei klasės mokytojų, piešė ir rašė laišką Popiežiui, taip parodydami domėjimąsi Popiežiaus asmenybe, jo dvasingumu ir gailestingumo darbais ir patys suvokdami, jog kiekvienas esame pašaukti liudyti Kristų ne tik žodžiais, bet ir darbais.

Konkurso tikslas buvo ne tik įtraukti mokinius į konkrečią veiklą, dalintis tikėjimu ir kitomis dorybėmis, bet ir skatinti taisyklingai rašyti laiškus žinomam adresatui, lavinti mokinių kūrybinio mąstymo bei bendravimo gebėjimus.

Iš konkurse dalyvavusių 42 mūsų mokyklos mokinių darbų į Katechetikos centrą buvo atrinkta 5 darbai iš 1-2 kl., 6 darbai iš 3-4 kl. ir 2 darbai iš 5 klasių.

2018 m. kovo 19 dieną 10.00 val. Kaišiadorių koplyčioje vyko baigiamasis renginys, į kurį atvyko atrinktų darbų autoriai, tikybos ir pradinių klasių mokytojos, pagelbėjusios mokiniams pasiruošti konkursui. Susirinkusius šiltais žodžiais pasveikino Kaišiadorių vyskupijos dekanato dekanas mons. R.Jurkevičius ir palinkėjo džiugiai sulaukti į Lietuvą atvyksiančio Popiežiaus, papasakojo apie palaimintąjį Teofilių Matulionį ir Šv. Juozapą. Po šiltų dekano žodžių prasidėjo apdovanojimų ceremonija, kurios metu buvo apdovanoti geriausių darbų autoriai. Laiškai, nugalėję savo amžiaus grupėje, buvo pačių mokinių perskaityti, o piešiniai parodyti.

Norime pasidžiaugti ir pasveikinti Liuciją Tamošiūnaitę (1kl.) ir Simoną Tamošiūnaitę (5 kl.), savo amžiaus grupėje tapusias nugalėtojomis. Liucija nupiešė labai spalvingą ir nuotaikingą piešinį, o Simonos laiškas dvelkė nuoširdumu ir džiugiu Popiežiaus vizito laukimu.

Džiaugiamės, kad tiek daug mūsų mokyklos mokinių tapo laureatai: Milda Valčiukaitė (2kl.), Dovydas Jankauskas (2k.), Vestina Petruškevičiūtė (2kl.), Ieva Liubševičiūtė (2kl.), Jurgis Jasonas (3kl.), Goda Bartninkaitė (4kl.), Meida Saikauskaitė (4kl.), Simonas Alionis (4kl.), Ulė Svorobovičiūtė (4kl.), Emilija Janonytė (4kl.) ir Augustė Jankauskaitė (5kl.).

Smagu, kad šiame konkurse dalyvavo tikrai nemažas skaičius mokinių. Ačiū visiems už norą pasveikinti laišku į Lietuvą atvykstantį Popiežių ir pasidalinti su juo savo mintimis ir svajonėmis. Ačiū visiems tėveliams, skatinusiems savo vaikus dalyvauti šiame konkurse ir visoms mokytojoms, bendradarbiavusioms su tikybos mokytojomis ir prisidėjusioms prie mokinių ruošimo konkursui.

Visi konkurse dalyvavusių ir laureatais tapusių Kaišiadorių dekanato mokinių laiškai ir piešiniai bus eksponuojami Kaišiadorių katedroje. Tikimės, kad daugelis jų pasieks ir patį Popiežių Pranciškų.

 Mokytojos Aušra Černiauskienė ir Daiva Nasevičienė

Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

 

vaiku linija

 

 

 

tevu linija

 

jaunimo linija

Baneris Eurofondas

sveika mokykla logotipas RGB

IPU logotipas horizontalus 1 

 

 

niekorimto logo 1534752255p 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

eTwinning Kokybes zenklas baneris

    smm     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    
Augu pats    lms     LITNET mokykloms     Mukis     NEC      Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100