• 9.JPG
 • 4.jpg
 • 6.jpg
 • 2.JPG
 • 3.jpg
 • 1.jpg
 • 7.png
 • 8.JPG
×

Įspėjimai

JFolder: :files: Path is not a folder. Path: /var/www/clients/client212/web267/web/images/Saskes
×

Pranešimas

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/Saskes

{gallery}Saskes{/gallery} Lapkričio 24 d. Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija į savo patalpas, esančias Girelės g. 41,  sukvietė didžiulį būrį jaunųjų šaškininkų iš visos Lietuvos. Čia vyko Lietuvos mokinių vaikų ir jaunių „64“ šaškių pirmenybės - LR čempionato pusfinalis. Atvyko beveik šimtas dalyvių iš įvairių Lietuvos kampelių: Vilniaus, Šiaulių, Marijampolės, Kupiškio, Telšių, Varėnos, Alytaus ir, aišku, iš Kaišiadorių. Mūsų mokyklos garbę atstovavo 9 jaunesniojo amžiaus mergaitės ir 6 berniukai bei 3 vyresnės mergaitės ir 1 vaikinas.

Turnyro atidarymo metu moksleivius savo kalba padrąsino progimnazijos direktorė Jolita Morkūnaitė, kuri ne tik sveikino susirinkusiuosius į šaškių turnyrą, bet ir palinkėjo sėkmingo žaidimo bei gerų emocijų.

Visi čempionato dalyviai buvo suskirstyti į keturias grupes: 2009 m. gimimo ir jaunesnių vaikų berniukų ir mergaičių  bei 2008 m. gimimo ir vyresnių jaunių mergaičių ir berniukų grupes. Daugiausiai į šį turnyrą susirinko jaunesniojo amžiaus berniukų. Jų grupėje savo jėgas išbandyti prie šaškių lentos sėdo net 44 dalyviai. Šiemet renginys vyko beveik 5 valandas, kol paaiškėjo geriausi ir stipriausi žaidėjai. Nugalėtojai buvo apdovanoti medaliais, diplomais bei dovanomis. Neliko be dovanų visi turnyre dalyvavę, bet prizinių vietų neužėmę dalyviai- kiekvienas galėjo išsirinkti po paguodos prizą.

2009 m. gimimo ir jaunesnių berniukų grupės nugalėtojai ir prizininkai:

 1. Šerėnas Paulius, Vilnius
 2. Gainovskis Augustas, Vilnius
 3. Sabaliauskas Artūras, Šiauliai

2009 m. gimimo ir jaunesnių mergaičių grupės nugalėtojai ir prizininkai:

 1. Sketerskaitė Jorė, Šiauliai
 2. Komisaraitytė Rasa, Marijampolė
 3. Šapalaitė Goda, Marijampolė

2008 m. gimimo ir vyresnių berniukų grupės nugalėtojai ir prizininkai:

 1. Banevičius Rokas, Šiauliai
 2. Aleksandravičius Vilius, Šiauliai
 3. Sabaliauskas Erikas, Šiauliai

2008 m. gimimo ir vyresnių mergaičių grupės nugalėtojai ir prizininkai:

 1. Alekseriūnaitė Marija, Šiauliai
 2. Milana Šimėnaitė, Vilnius
 3. Ramšaitė Odeta, Telšiai

    Varžybų metu mokiniai patyrė daug teigiamų emocijų, mokėsi greitai ir savarankiškai priimti sprendimus iškilusioje situacijoje. Labai smagu buvo stebėti rimtą nusiteikimą turnyrui bei nenuilstančią kovą tarp žaidėjų. Dėl pergalės jaudulį išgyveno ne tik patys moksleiviai, bet ir juos atlydėję tėveliai bei mokytojai, treneriai.

     Džiugu, kad mūsų progimnazijoje suorganizuotu turnyru  džiaugėsi visi: dalyviai, jų treneriai, teisėjai, svečiai. Didžiausias pagyras už puikiai suorganizuotą renginį jie tarė šio turnyro organizatoriui, neformaliojo ugdymo mokytojui, Romualdui Urmilevičiui.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Rita Žukauskaitė

Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

                                                      Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija

 

Patyciu dezute

vaiku linija

 

 

 

tevu linija

 

jaunimo linija

 

sveika mokykla logotipas RGB

IPU logotipas horizontalus 1 

 

 

  

eTwinning Kokybes zenklas baneris

    nša     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    emokykla logo 132146    lms     LITNET mokykloms  mokytojotv   Mukis     unnamed       Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100