Įspėjimai

JFolder: :files: Path is not a folder. Path: /var/www/clients/client212/web267/web/images/adventas

Pranešimas

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/adventas

{gallery}adventas{/gallery}

Kasmet likus kiek mažiau negu mėnesiui iki Kalėdų prasideda Adventas – ramybės ir susikaupimo laikotarpis, kuomet visi mes laukiame Jėzaus gimimo metinių ir ruošiamės joms. Kai lauke tamsu ir šlapia, taip norisi, kad nors žvakutės liepsnelės truputį primintų saulę, jos šviesą ir šilumą. Laukti gražiausių metų švenčių labai prailgo... O dar saulutė vis rečiau pasirodo iš už tamsių, pilkų debesų...  Advento vainikas – apskritimas, kuris simbolizuoja saulę. O jos jau labai ilgimės, nes diena tampa vis trumpesnė ir trumpesnė.

Mes, 4d klasės mokiniai, kartu su Patricijos mama Aušra kūrėme savo klasės Advento vainiką. Norėjome, kad mūsų klasę puoštų Advento vainikas, kurį kūrė visų mūsų rankytės. Mama Aušra kiekvienais metais padeda mums ir iš įmonės „Renatos gėlės“ – parūpina mums priemonių šiam mielam darbui.

Žinoma, kad šiam darbui reikia kantrybės, kruopštumo ir susikaupimo. Bet su mamos Aušros pagalba viskas puikiai pavyko! Kviečiame visus pasigrožėti ir pasidžiaugti mūsų darbu!

4d klasės mokiniai, mama Aušra  ir mokytoja Daiva