Sakoma, jog vaikams reikia duoti sparnus ir šaknis. Sparnus, kad jie aukštai pakiltų, o šaknis - kad visada turėtų kur sugrįžti. Šie žodžiai pasibeldė į mano širdį tuomet, kai sulaukiau skambučio iš Vaclovo Giržado progimnazijos 3d klasės mokytojos Zitos Kolupailienės su labai šilta Kalėdine iniciatyva - jos auklėtiniai, padedant tėveliams, nusprendė savo pačių paruoštomis kalėdinėmis dovanėlėmis pasveikinti mūsų centro namuose slaugomus pacientus. Gražesnės Dovanos ir būti negali!

Ir iš tiesų auginame mūsų mažiesiems sparnus, o jei tokių iniciatyvų mūsų šeimose, mokyklose, įstaigose bus vis daugiau - stiprėsime ir mes visi, tapę sparnuotais paukščiais mūsų vaikai visuomet sugrįš ten, kur šie sparnai buvo užauginti. Todėl dėkojame visiems Vaclovo Giržado progimnazijos 3d klasės vaikučiams, jų tėveliams, gerb. Zitai Kolupailienei už nuostabų kalėdinio stebuklo lašą, kuris sušildys ne vieną ligos palaužtą mūsų paciento širdį. Linkime Jums pačių jaukiausių Šv. Kalėdų, išskirtinių pasiekimų, stiprios sveikatos Naujaisiais 2019-aisiais metais!

VšĮ Kaišiadorių PSPC kolektyvo vardu - direktorė Virginija Dranginienė