• 1.jpg
  • 7.png
  • 9.JPG
  • 2.JPG
  • 4.jpg
  • 8.JPG
  • 3.jpg
  • 6.jpg

Sakoma, jog vaikams reikia duoti sparnus ir šaknis. Sparnus, kad jie aukštai pakiltų, o šaknis - kad visada turėtų kur sugrįžti. Šie žodžiai pasibeldė į mano širdį tuomet, kai sulaukiau skambučio iš Vaclovo Giržado progimnazijos 3d klasės mokytojos Zitos Kolupailienės su labai šilta Kalėdine iniciatyva - jos auklėtiniai, padedant tėveliams, nusprendė savo pačių paruoštomis kalėdinėmis dovanėlėmis pasveikinti mūsų centro namuose slaugomus pacientus. Gražesnės Dovanos ir būti negali!

Ir iš tiesų auginame mūsų mažiesiems sparnus, o jei tokių iniciatyvų mūsų šeimose, mokyklose, įstaigose bus vis daugiau - stiprėsime ir mes visi, tapę sparnuotais paukščiais mūsų vaikai visuomet sugrįš ten, kur šie sparnai buvo užauginti. Todėl dėkojame visiems Vaclovo Giržado progimnazijos 3d klasės vaikučiams, jų tėveliams, gerb. Zitai Kolupailienei už nuostabų kalėdinio stebuklo lašą, kuris sušildys ne vieną ligos palaužtą mūsų paciento širdį. Linkime Jums pačių jaukiausių Šv. Kalėdų, išskirtinių pasiekimų, stiprios sveikatos Naujaisiais 2019-aisiais metais!

VšĮ Kaišiadorių PSPC kolektyvo vardu - direktorė Virginija Dranginienė

 

Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

                                                      Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija

 

Patyciu dezute

vaiku linija

 

 

 

tevu linija

 

jaunimo linija

 

sveika mokykla logotipas RGB

IPU logotipas horizontalus 1 

 

 

  

eTwinning Kokybes zenklas baneris

    nša     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    emokykla logo 132146    lms     LITNET mokykloms  mokytojotv   Mukis     unnamed       Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100