• 9.JPG
  • 6.jpg
  • 7.png
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 1.jpg
  • 2.JPG
  • 8.JPG

Ankstyvą gruodžio 12 dienos rytą 2c, 3e ir 3f klasių mokiniai su savo mokytojomis iškeliavo į Vilnių. Visų nuotaika buvo pakili, nes žinojome, kad Vilniaus teatre „Lėlė“ žiūrėsime kalėdinį spektaklį, susitiksime su Kalėdų seneliu ir aplankysime Vilniaus miesto kalėdinę eglę prie Katedros.

 

Štai ir pravėrėme teatro „Lėlė“ duris. Čia pasitiko įvairūs personažai, kurie su mumis šoko, žaidė įvairius žaidimus, dainavo kalėdines dainas. Po to buvome pakviesti į salę, kur žiūrėjome šešėlių teatro spektaklį „Baltos pasakos“. Spektaklis buvo nuostabus.

Po spektaklio teatro fojė laukėme Kalėdų senelio. Tik šį kartą Kalėdų senelis atvažiavo ne su elniais, o turėklais nučiuožė iš antro aukšto. Su juo žaidėme žaidimus, atsakinėjome į jo užduotus klausimus. Galų gale Kalėdų senelis atrišo dovanų maišus ir visus apdovanojo.

Nešini dovanomis patraukėme prie Vilniaus Katedros pasidžiaugti kalėdine egle. Namo grįžome kupini džiaugsmo ir malonių minčių.

3e klasės mokytoja Danutė Žičkienė

Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

                                                      Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija

 

Patyciu dezute

vaiku linija

 

 

 

tevu linija

 

jaunimo linija

 

sveika mokykla logotipas RGB

IPU logotipas horizontalus 1 

 

 

  

eTwinning Kokybes zenklas baneris

    nša     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    emokykla logo 132146    lms     LITNET mokykloms  mokytojotv   Mukis     unnamed       Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100