• 3.jpg
  • 9.JPG
  • 8.JPG
  • 4.jpg
  • 2.JPG
  • 6.jpg
  • 7.png
  • 1.jpg

Trijų  spalvų  skarelės. Trijų spalvų obuoliai ant trijų spalvų servetėlių. Trispalviai kaspinėliai.  Diplomai su trispalviu drugeliu... Šie Lietuvos spalvų simboliai Vasario 16-osios išvakarėse papuošė klasę ir laukė Talentų dalyvių pasirodymo, kuris buvo skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti.

 

Stabtelkim trumpam...                  

Pamąstykim...

Pasidžiaukim...

Pasidžiaukim, kad turim rankas, akis, mintis.

Pasidžiaukim, kad kvėpuojam gimtinės oru.

ČIA mūsų namai!

Čia mes - draugai!

Čia mūsų Lietuva!

Tad švęskim Lietuvos valstybės atkūrimo dieną taip, kad visa mokykla skambėtų!

Plojimais pasveikinome vertinimo komisiją: Rytę, Gabiją, Gabrielę, Ugnę ir Airidą. Talentų konkursą šokiu pradėjo Tija. Ir Toma Lietuvai dovanojo šokį. Talentingoji Irūna šoko pramoginį šokį. Saulė atliko magijos triuką. Pasirodymą tęsė Dovydas: jis grojo. Grojo Simas ir  Raigardas. Jonas dovanojo dziudo pasirodymą. Julius savo pasakojimu suteikė visiems astronominių žinių ir labiausiai sužavėjo komisiją. Jam paskirta 1 vieta, diplomas ir atminimo dovana. 2 vieta -Tijai už šokį,  diplomas ir atminimo dovana . Saulei už magijos  triuką-3 vieta, diplomas ir atminimo dovana. Kiti dalyviai buvo apdovanoti Padėkos raštais .

Vienas. Du. Trys. Keturi. Penki. Kas tai?  Tai Lietuvos armijos kariai savanoriai aplankė trečiokus, kad pasveikintų su Lietuvos švente ir kad apkabintų visus kartu. Apkabino neišsakytu pasižadėjimu –saugoti vaikų  ateitį .    

                     

Pamąstėme...

Pasidžiaugėme...

Sugiedojome tautišką giesmę.

Už pagalbą organizuojant šventę nuoširdžiai dėkoju visiems mokinių tėveliams. Ypač dėkoju Ugnės tėveliams ir Rytės mamai.  Dėkoju Lietuvos armijos savanoriams.

                                3 d klasės mokytoja Zita Kolupailienė

Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

 

vaiku linija

 

 

 

tevu linija

 

jaunimo linija

 

sveika mokykla logotipas RGB

IPU logotipas horizontalus 1 

 

 

  

eTwinning Kokybes zenklas baneris

    nša     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    emokykla logo 132146    lms     LITNET mokykloms  mokytojotv   Mukis     unnamed       Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100