• 7.png
  • 3.jpg
  • 8.JPG
  • 6.jpg
  • 1.jpg
  • 9.JPG
  • 2.JPG
  • 4.jpg

                                            

Valio! Robotai Vilniuje!
Kovo 1 dieną 1c klasės ir 4 e klasės mokiniai kartu su mokytojomis Aušra Černiauskiene ir Jūrate Šeškevičiene išvyko į Tarptautinę interaktyvią parodą „Robotų miestas“ prekybos centre OZAS Vilniuje. Parodoje susipažinome su 72 naujausiais robotais iš Las Vegaso, Pekino ir Berlyno, stebėjome robotų teatrą, išbandėme 11 nerealių virtualių realybių ir kosmoso technologijų.

Taip pat susipažinome su mergina-robotu Kiki, kuri kaip tikra mergina mėgsta plepėti, fotografuotis ir apsikabinti, susidraugavome su visa paskutiniosios kartos robotų-humanoidų armija. Oho! Jie buvo tikrų žmonių ūgio!

Kavos mums išvirė robotas-barista Montis. Stebėjome robotų teatrą. Robotai-aktoriai paruošė tikrą šou! Nusifotografavome 3D formatu. Fotografijose atrodėme sustingę ore kaip filmo „Matrica“ herojai! Dar pasivažinėjome milžinišku elektriniu motoroleriu, dalyvavome elektros galios be laidų perdavimo eksperimente ir tapome liudininkais, kaip žaibas pataiko į žmogų. Tai saugus ir užburiantis reginys.
   Apsilankėme didelėje „Žvaigždžių evoliucija“ projekcijos aikštelėje, kur davikliai atpažino ir pavertė kiekvieną iš mūsų žvaigžde! Valdėme robotus rankos mostelėjimu, galvos pakreipimu ar net šypsena. Pakilome laisvojo kritimo platformoje esančiu liftu į kosmosą per visus atmosferos sluoksnius. Buvo labai baisu! Pamatėme atgijusius animacinių filmukų herojus: plepėjome su Žaibu Makvynu, davėme komandas R2D2, valdėme BB8, susidraugavome su WALL-E! Sušokome salsa su Gineso rekordų knygos robotu-voru ir pasigrožėjome pirmąja pasaulyje robotu-žuvimi!

Pradinių klasių mokytoja Aušra Černiauskienė

Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

 

Patyciu dezute

vaiku linija

 

 

 

tevu linija

 

jaunimo linija

 

sveika mokykla logotipas RGB

IPU logotipas horizontalus 1 

 

 

  

eTwinning Kokybes zenklas baneris

    nša     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    emokykla logo 132146    lms     LITNET mokykloms  mokytojotv   Mukis     unnamed       Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100