• 3.jpg
  • 6.jpg
  • 7.png
  • 8.JPG
  • 2.JPG
  • 1.jpg
  • 4.jpg
  • 9.JPG

,,Tokia maža žemėlapy esi, o taip brangi ir taip sava,
Kaip vasaros vidudienis šviesi, Tu – mano Lietuva.“

Šiais poeto Kosto Korsako žodžiais kovo 8-ąją dieną prasidėjo Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos pradinio ugdymo moksleivių Saviveiklininko šventė. Šiemet ji pavadinta - ,,Dovana Lietuvai“.  

 Džiaugėmės, kad 1990 – ųjų kovo 11 dieną Lietuvos žmonės visam pasauliui drąsiai paskelbė, kad Lietuva atkuria Nepriklausomybę. Ir šiandien mes turime daug – laisvą Tėvynę Lietuvą. Kokia ji bus,  priklauso ir nuo mūsų...

 Šventės proga Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos pradinukai, 1d, 1e, 2a, 2d, 2e, 3a, 3b, 3c, 4c ir 4d klasių mokiniai, dovanojo Lietuvai dainas, eilėraščius, šokius ir buvimą kartu...Gražiai deklamuoti, dainuoti ir šokti vaikus išmokė mokytojos Leonora Jankauskienė, Nijolė Šatrauskienė, Renata Sausaitienė, Loreta Statkutė, Regina Balčiūnienė, Lina Alionienė, Zita Genevičienė, Jolita Aleknavičiūtė, Daiva Derškutė ir mokytojas Antanas Noreika.

Šventės metu moksleiviai ne tik koncertavo, bet ir dalinosi savo mintimis apie Lietuvą, svajonėmis, norais. Po šventės visų klasių mokiniai su savo mokytojais į dangų nuskraidino savo norų, svajonių ir minčių balionus... Vaikai žadėjo stengtis kiekvieną dieną nuveikti ką nors gražaus ir gero, kad Lietuva būtų gražesnė...

Šventės organizatorė – pradinio ugdymo mokytoja Nijolė Šatrauskienė

Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

 

Patyciu dezute

vaiku linija

 

 

 

tevu linija

 

jaunimo linija

 

sveika mokykla logotipas RGB

IPU logotipas horizontalus 1 

 

 

  

eTwinning Kokybes zenklas baneris

    nša     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    emokykla logo 132146    lms     LITNET mokykloms  mokytojotv   Mukis     unnamed       Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100