Kad jau raides išmokom pavadinti,
Mėginkime sudėti pirmą žodį.
Klausykitės gerai, širdim klausykit...  (Just. Marcinkevičius)

Pasiklausę nuotaikingos grupės „Biplan“ dainos „Abėcėlė“, šiais J. Marcinkevičiaus žodžiais pradėjome Kovo 11-ajai – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai  - skirtą šventinį koncertą.

Į Kaišiadorių kultūros centro salę sugužėjo virš 200 Vaclovo Giržado progimnazijos pradinukų ir daugiau nei pusšimtis  mokinių tėvų, senelių, sesių, brolių.
Iš raidžių visi kartu sudėjome mielą, gražų, brangų kiekvieno lietuvio širdžiai žodį „LIETUVA“. Kiekviena klasė linksmai, išradingai, nuotaikingai sveikino Lietuvą su Nepriklausomybės atkūrimo diena. Salėje tvyrojo ir rimtis, ir šventinė nuotaika. Dainavome, šokome, skaitėme, vaidinome. Net nepastebėjome, kaip greit pralėkė šventei skirtas laikas.
Suskambus Jazzu ir I. Somov dainos melodijai į sceną išėjo pirmokų mokytoja, pirmos klasės mokinės B. Rauluševičiūtė, O. Juzėnaitė, penktokės K. Kazokaitė, O. Stašytė ir dabar jau gimnazistės U. Tatarūnaitė, A. Vainaitė, kurios tarsi įprasmino laiko tėkmę ir kartų bendrystę. Salėje padvelkė pavasariu... Klausėmės nuoširdžių progimnazijos direktorės pavaduotojos ugdymui A. Kudrevičienės žodžių ir... išėjome laukti pavasario...

„Ateisiu aš pavasario prisegti, prie kiekvienų namų, prie durų kiekvienų...“

Pradinių klasių mokytoja Vidutė Patlapienė