• 8.JPG
  • 1.jpg
  • 7.png
  • 9.JPG
  • 6.jpg
  • 3.jpg
  • 2.JPG
  • 4.jpg

Šių metų kovo 27 d. Kauno Žaliakalnio progimnazijoje vyko respublikinė pradinių klasių mokinių, jų šeimos narių ir mokytojų konferencija „Senų daiktų istorijos“. Konferencija buvo skirta Lietuvos laikinosios sostinės 100 - čiui paminėti.
Konferencijoje dalyvavo mūsų progimnazijos mokinės Karolina Noreikaitė iš 3b klasės ir Martyna Lažauninkaitė iš 3f klasės. Mergaitės, mokytojų paskatintos ir tėvelių padedamos, pristatė savo pranešimus konferencijos dalyviams ir organizatoriams.

Karolina, mamos Mildos padedama, paruošė filmuką „Senolių skrynią pravėrus...“. Filme nusifilmavo Karolina, jos mama ir močiutė. Filme buvo pasakojama apie tai, kaip senovėje buvo skalbiami ir lyginami audiniai.

Martyna kartu su tėčiu Remigijumi parengė pranešimą „Telefonas“. Jame pasakojama telefonų atsiradimo Lietuvoje istorija.

Abiejų mergaičių pranešimai buvo įvertinti puikiai. Mokinėms buvo įteikti pagyrimo raštai ir atminimo dovanėlės. Džiugu, kad mokinės moka džiaugtis ir didžiuotis savo senolių praeitimi, giminės istorija. Nuostabu, kad mokines supa artimi žmonės, puoselėjantys ir saugantys senovines tradicijas ir perduodantys šias žinias savo kartoms.

3b klasės mokytoja Lina Alionienė

Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

 

Patyciu dezute

vaiku linija

 

 

 

tevu linija

 

jaunimo linija

 

sveika mokykla logotipas RGB

IPU logotipas horizontalus 1 

 

 

  

eTwinning Kokybes zenklas baneris

    nša     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    emokykla logo 132146    lms     LITNET mokykloms  mokytojotv   Mukis     unnamed       Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100