• 7.png
  • 1.jpg
  • 4.jpg
  • 3.jpg
  • 9.JPG
  • 2.JPG
  • 8.JPG
  • 6.jpg

Su džiugesiu ir šviesa į duris beldžiasi pavasaris, kartu su gamtos atbudimu atnešdamas vieną gražiausių švenčių- Velykas. Atkeliavo ir pas mus Velykinė nuotaika. Išvykome į edukacinį renginį "Margučių marginimas vašku". Žaslių amatų centre mus pasitinka tautodailininkė kuri tiek daug žino apie  Velykas, jų papročius ir šventės simbolį -margutį.

Išgirdome apie margučių raštus, spalvų reikšmes : žalia- gamtos ir stiprybės simbolis, mėlyna -dangaus ir santaikos, raudona -vilties ir sveikatos, geltona - saulės šviesos ir šilumos.

Visų rankutėse kiaušinis, kuris kiekvienam taps pats gražiausias su vaško taškeliu, saulute, žolės stiebeliu. Vašku išpuošti kiaušiniai keliauja į dažų pasaulį, o mes miname mįsles, žaidžiame liaudiškus žaidimus. Laikas prabėga nepastebimai. Visi linksmi, nešini margučiais grįžtame namo.

Sužinojome, išmokome vieną iš senovinių papročių, kaip vašku išgražinti margutį. Vaikai kalbėjo: "Išmokinsiu mamytę, kaip reikia dažyti margučius", "Mes su šeima irgi taip dažysim, nes aš jau moku", "Vaškas daro stebuklus".

2e klasės mokytoja Regina Balčiūnienė.

Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

 

vaiku linija

 

 

 

tevu linija

 

jaunimo linija

Baneris Eurofondas

sveika mokykla logotipas RGB

IPU logotipas horizontalus 1 

 

 

niekorimto logo 1534752255p 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

eTwinning Kokybes zenklas baneris

    smm     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    
Augu pats    lms     LITNET mokykloms     Mukis     NEC      Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100