• 3.jpg
  • 9.JPG
  • 4.jpg
  • 2.JPG
  • 8.JPG
  • 1.jpg
  • 6.jpg
  • 7.png

verbaPraeitą penktadienį (balandžio 12 dieną) Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos 3d klasės mokinių atstovai kartu su Kauno specialiąja mokykla pasiekė naują Lietuvos aukščiausios verbos rekordą. Tai buvo ilgalaikio respublikinio projekto „Augu ir kuriu Lietuvai”, kurį organizavo Kauno specialioji mokykla, „vainikuojantis” etapas. Šis projektas sujungė bendrai veiklai mokinius ir pedagogus iš penkių skirtingų savivaldybių. Liepą – rugsėjį mokiniai, jų tėvai, pedagogai dalyvavo projektinėje veikloje „Žolynų pynė 100-mečio Lietuvai". Visi rinko ir džiovino įvairius augalus, kuriuos ir naudojome verbai rišti", – pasakojo viena sumanymo autorių, pradinių klasių mokytoja Jonesa Drumstienė.

 

Penktadienį, likus kelioms dienoms iki Verbų sekmadienio, Kauno specialioje mokykloje pasiektas rekordas - pagaminta didžiausia verba Lietuvoje. 12,4 m aukščio gražuolė surišta iš džiovintų augalų, o šie tvirtinti prie bendrovės „Hidraulikos centras" pagaminto koto. Augalus surinko Kauno specialiosios mokyklos, Prienų „Revuonos" pagrindinės mokyklos, Kalvarijos gimnazijos, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos 3d klasės mokiniai. Verbą rišo Kauno specialiosios mokyklos pedagogės, kurias verbos rišimo technikos mokė Jurgita Treinytė iš Kaišiadorių. Viena jos atkarpa buvo papuošta ir 3d klasės mokinių Rytės ir Dovydo rankomis. Į pagalbą pastatyti verbą pasitelkta Kauno priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesių komanda. Pagal registruojančios rekordus agentūros „Factum" taisykles pastatyta verba be jokių atramų turėjo išstovėti bent 5 min. Tik tuomet fiksuojamas rekordas. Po netikėtų nesklandumų, kai keliant verbą atsijungė dalis jos metalinio karkaso ir ugniagesys gelbėtojas praktiškai išgelbėjo rekordą, (sujungė ją jau linguojančią ant specialaus stovo), 12,4 metrų aukščio verba, atlaikiusi gūsingo vėjo išbandymus, visgi išstovėjo būtiną laiką ir, garsiai skaičiuojant paskutines 10 sekundžių, buvo užfiksuotas naujas rekordas!!!

Džiaugiamės galėję dalyvauti ir kitose šio projekto veiklose: sužinoti, išmokti, pamatyti daug naujo bei susipažinti su Kauno specialiosios mokyklos mokiniais. Didžiuojamės galėję dalyvauti fiksuojant rekordą.

Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

 

Patyciu dezute

vaiku linija

 

 

 

tevu linija

 

jaunimo linija

 

sveika mokykla logotipas RGB

IPU logotipas horizontalus 1 

 

 

  

eTwinning Kokybes zenklas baneris

    nša     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    emokykla logo 132146    lms     LITNET mokykloms  mokytojotv   Mukis     unnamed       Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100