• 4.jpg
  • 7.png
  • 6.jpg
  • 1.jpg
  • 3.jpg
  • 9.JPG
  • 8.JPG
  • 2.JPG

Šiais mokslo metais mums viskas buvo pirma: pirma klasė, pirmas rugsėjis, pirmos pamokos, pirmos šv. Kalėdos, šv. Velykos ir kitos šventės, praleistos kartu, pirmos sporto varžybos, pirma ekskursija...Mūsų nemažai: 24 mokiniai, mokytoja ir mokytojos padėjėja. Tad siekiant kuo geresnių pasiekimų visiems 26 reikėjo išmokti būti kartu, atrasti savo vietą klasėje, atlikti pareigas, laikytis taisyklių... Nebuvo lengva, bet mes stengėmės, vieni kitiems padėjome, kuo galėjome.

Emilei, kai ji sirgo ir buvo namuose, pirmai kilo idėja nupiešti klasės šeimą, vėliau klasės šeimą savanoriškai nupiešė ir Benas, ir Ievutė, ir Lilė, ir kiti klasės mokiniai. Piešdami vaikai skaičiavo bendraklasius, kad tik kurio nepraleistų, juk mokykloje kartu gyvename ir esame vieni kitiems reikalingi...Auginsime klasės šeimos medį ir 2, 3, 4 klasėje.
                                                                                         
                                                                                                                          1d klasės mokiniai ir mokytoja Nijolė Šatrauskienė

                                                           

Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

 

Patyciu dezute

vaiku linija

 

 

 

tevu linija

 

jaunimo linija

 

sveika mokykla logotipas RGB

IPU logotipas horizontalus 1 

 

 

  

eTwinning Kokybes zenklas baneris

    nša     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    emokykla logo 132146    lms     LITNET mokykloms  mokytojotv   Mukis     unnamed       Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100