• 6.jpg
  • 4.jpg
  • 9.JPG
  • 1.jpg
  • 7.png
  • 8.JPG
  • 2.JPG
  • 3.jpg

 

  „Darom" akcija Pasaulinės aplinkos tvarkymo dienos (World Cleanup Day) proga be tradicinio tvarkymosi inicijavo rekordinį moksleivių sąspietį (flashmob'ą), kurio metu rugsėjo 20d. 11:00 valandą susikibę rankomis padarėme sugalvotą sąspietį, skirtą aplinkai, gamtai ir švarai.

Skandavome:
Jau kuprinės ant pečių.
Mes nebijome kliūčių.
Mylim mišką - tai jėga.
Bėgam dirbam visada.
Ateitis mes Lietuvos.
Mylim žemę visados.
VARDAN GAMTOS GYVYBĖS
ŠIANDIEN MES ESAM ČIA...
  Tarp 100 mokyklų iš 40 savivaldybių su maždaug 20000 moksleivių buvome ir mes - Vaclovo Giržado progimnazijos 4 d klasė.
 Po skandavimo tvarkėme Strošiūnų šilą. Atlikti darbus talkino ir tėveliai. Rudens gamta nepašykštėjo gero oro, todėl karšta arbata ir naminis obuolių pyragas po darbo buvo dar skanesni.
  AČIŪ visiems, kurie palaikė mūsų klasės iniciatyvą. Pirmiausia pavaduotojai Aušrai Kudrevičienei bei direktorei. Už šiukšlių maišus ir darbo pirštines dėkojame Kaišiadorių apylinkės seniūnės pavaduotojai Rimai Kanevičienei. Jai dėkojame ir už suorganizuotą šiukšlių išvežimą. Ačiū Saulės mamai už bendradarbiavimą su seniūnijos darbuotojais. Ačiū Rytės mamai už filmavimą ir mūsų veiklos medžiagos išsiuntimą akcijos organizatoriams. Ačiū Gabijos mamai už daug ir skanaus pyrago. Ačiū Tijos mamai už skanią arbatą. Už gerą nuotaiką ir darbą kartu su vaikais dėkoju Ugnės ir Rytės mamoms, Dovydo, Irūnos, Pijaus ir Jonuko tėčiams. Dėkoju miškininkams už malonią staigmeną - kompaktinį diską su liaudies dainomis „Oi giria giria“ bei „Anykščių šileliis“.

4d klasės mokytoja Zita Kolupailienė

Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

 

vaiku linija

 

 

 

tevu linija

 

jaunimo linija

Baneris Eurofondas

sveika mokykla logotipas RGB

IPU logotipas horizontalus 1 

 

 

niekorimto logo 1534752255p 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

eTwinning Kokybes zenklas baneris

    smm     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    
Augu pats    lms     LITNET mokykloms     Mukis     NEC      Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100