Spausdinti
Peržiūros: 806

Europos kalbų dienai „Europos šalių vėliavų kilimas“

   Rugsėjo 26-oji – Europos kalbų diena. Jos tikslas – skatinti kalbų mokymąsi. Šia diena siekiama atkreipti dėmesį į kalbų mokymosi svarbą, skatinant daugiakalbystę ir didinant tarpkultūrinį supratimą, stiprinti kalbų mokymąsi ne tik mokykloje, bet ir už jos ribų. Europos kalbų dienos proga buvo organizuojamos įvairios veiklos ir Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijoje.

 Pasitarus su direktoriaus pavaduotoja Rita Žukauskaite ir gavus idėjos pritarimą, progimnazijos Girelės korpuso kieme PUG vaikai ir 1-4 klasių mokiniai kartu su savo mokytojomis Danguole Š., Maryte M., Daiva M., Kristina Z., Enina J. ir Daiva D., Jolita A., Regina B., Lina A., Zita G., Loreta S., Norūna G., Nijole Š., Gitana V. išleido spalvingą informatyvų stendą - kilimą „Europos šalių vėliavos“, o įstaigos ilgąjame koridoriuje nugulė Europos kalbų dienai skirta paroda. Visą savaitę bendruomenė dalyvavo tiek meninėje, tiek muzikinėje, tiek pažintinėje veiklose. Mokiniai džiaugiasi „Europos vėliavų kilime“ atradę savąjį darbelį, ruoštą iš visos visos širdies. Tai pertraukų metu tapo radybų atrakcija. Kitais metais, tikimės, ausim savo darbeliais ir toliau vėliavų kilimą bei puošim išmoktais užsienio kalbų naujais žodžiais, smagiais šūkiais, rašinėliais...
   Europos kalbų dienos proga linkime ir toliau stropiai mokytis kalbų ir atrasti iš naujo ne tik užsienio, bet ir savo gimtosios kalbos grožį!

                                                                                   Anglų k. mokytoja Gitana Valkavičienė