Spausdinti
Peržiūros: 987

Spalis - tai mėnuo, kurio metu 4 d klasės mokiniai vykdo Olimpinio mėnesio užduotis. Dalyvauti šio projekto veiklose pakvietė Ugnės tėtis - Vitalijus Seredokas.

Startavome su Fizinio aktyvumo savaite. Jos metu kartu su vaikais ne tik sportavo, bet ir įdomią informaciją apie ištvermės ugdymą perteikė Raigardo tėtis - maratono bėgikas Rolandas Kriugžda.

Sveiko maisto savaitę vaikai taipogi sulaukė įdomaus renginio. Dovydo mama - Vita Žilinskienė, Irūnos mama - Lina Žilinskienė ir Kipro mama - Violeta Ragaišienė su vaisių, daržovių bei žolelių krepšiais atskubėjo į klasę. Ir du aparatus atsinešė sultims spausti. Knygų parodėlę apie vaisius ir daržoves turėjo. Įvairių sulčių - ir priimtinų skonių, ir nelabai priimtinų vaikai ragavo. Kiekviena sulčių rūšis buvo aptarta, o ir patys kriaušes, obuolius, vynuoges, braškes, citrinas bei moliūgus, špinatus, morkas, salierų stiebus pavertė sultimis. Kitai dienai liko raugintų kopūstų bei imbiero sultys bei mėtų ir šalavijų šakelės arbatai.

Buvo bananų diena (Kipro mama). Buvo mandarinų diena (Gabijos mama). Buvo džiovintų obuoliukų diena (Tijos močiutė). Buvo brokolių diena...

Ieškome įdomių veiklų ketvirtai savaitei - Ekrano laikas(atsisakyti ekranų arba juos pakeisti kitomis veiklomis). Ir radome! Klasės seniūno močiutė Skaidrė Kriugždienė pakvietė į susitikimą su Robotu humanoidu Edbot.

Olimpiniu mėnesiu veiklos nesibaigs. Mes jas tęsime iki mokslo metų pabaigos. Adventiniu laikotarpiu Jonuko mama Edita Monkevičienė ir močiutė vels iš vilnos kalėdinius žaisliukus... Jau planuojame ir kitų tėvelių, senelių, vyresnių sesių veiklas.

Ugdymo proceso paįvairinimas, kitų erdvių panaudojimas vaikams suteiks ne tik žinių, bet ir gerų emocijų. Svarbiausia, kad vaikai labai džiaugiasi sulaukę veiklose savo brangiausių šeimos narių. Raigardas po tėčio pravestos pamokos pasakė: „Aš didžiuojuosi savo tėčiu“.

Pritariu vaiko žodžiams.

Zita Kolupailienė, 4 d klasės mokytoja