Spausdinti
Peržiūros: 690

Gražiausia pasaulyje tai, ką daro vaikai, o jie gali padaryti daug...
Kai spalio mėnesio dienos ėjo į pabaigą ir artėjo mokiniams rudens atostogos, 4d klasėje vyko Talentų šou. Vaikai deklamavo, šoko, grojo ir pristatė piešinius. Juos vertino kompetentingų klasės draugų vertinimo komisija – Saulė, Akvilina, Toma ir Jonas.
Renginio vedėja Tija ir žiūrovus, ir komisiją, ir dalyvius supažindino su taisyklėmis. Pristatė komisijos narę Saulę, kuri savo magijos triuku paskelbė konkurso pradžią.
Raigardas deklamavo savos kūrybos eilėraštį „Aš bėgu“. Padeklamavęs pakėlė drobę, ant kurios buvo užrašytas eilėraščio pavadinimas. Irūna šoko. Simas ir Dovydas grojo, o Rytė pasakojo kiekvieno piešinio sukūrimo istoriją ir demonstravo piešinius.
Renginio pabaigoje dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis. Tai buvo puiki proga atskleisti savo sugebėjimus ir sulaukti šlovės akimirkos draugų tarpe.
Talentų konkursas padėjo pajausti, kad ketvirtokai turi gebėjimą pasidžiaugti savo ir kitų pasiekimais, o tai taip pat talentas, nė kuo ne menkesnis už kitus.
                                                                                                             Zita Kolupailienė, 4d klasės mokytoja