Spausdinti
Peržiūros: 633

Garbė – labai didelis ir taurus dalykas, kuris susideda iš mažų kasdieninių poelgių, darbų, minčių, o jei reikia - iš šūkių, mitingų ir sugebėjimo apginti savo ir šalia esančio pozicijas. Kas yra GARBĖ, jaučiame visi. Kartais nemokame įvardinti, bet mūsų vidinis balsas mums pasako, tik reikia klausyti ir išgirsti. Mums – mokytojams – garbė yra auginti žmogų, matyti augančius dorus, gerus savo mokinius, klausyti jų vis brandesnių minčių.

 Diena už mokyklos garbę... Tas vidinis sufleris tikrai trimituoja – Jūs mūsų garbė ir pasididžiavimas. Didelis, gražus aštuntokų būrys aplankė pradinių klasių mokinius, vedė pamokas, kurių metu liejosi prasmingi žodžiai, įvardijantys, kas yra garbė, pagarba, garbingumas. Mažųjų žvilgsniai, jaudulio virptelėjimai aštuntokų balsuose, pasakytos frazės, ragino susimąstyti, pagalvoti ir gyventi TAIP:  ne tik šiandien, ne tik tą akimirką, bet kasdien...

AČIŪ tariame už prasmingus pranešimus „Kas yra garbė?“ ir gražias akimirkas istorijos mokytojoms Irenai Bagdzevičienei, Violetai Prokarenkienei ir šauniems aštuntokams: Godai Suslavičiūtei 8d, Vestai Mikalajūnaitei 8d, Pauliui Milkevičiui 8d, Almai Nasevičiūtei, 8c, Aurėjai Babeckaitei 8c, Ginui Gincui 8c, Kornelijai Pigagaitei 8b, Dovilei Petkevičiūtei 8b, Agtai Zhulenko 8b, Živilei Kazlauskaitei 8b, Gabijai Karpavičiūtei, Augustei Snarskaitei 8b, Rapolui Zazerskiui 8c, Aldui Bankauskui 8c, Viltei Veličkaitei 8c,  Liucijai Vilpišauskaitei 8c, Liepai Kavaliauskaitei 8 d, Aistei Gutauskaitei 8d, Kamilei Dobrovolskytei 8d, Gabrielei Barauskaitei 8d, Viltei Drevinskaitei 8b, Miglei Laurušonytei 8b, Gabrielei Matonytei 8b, Sigitai Kondrackaitei 8d, Aistei Kubiliūtei 8d, Gustei Žižliauskaitei 8c ir Viktorijai Markevičiūtei 8e.

                                                       Visų pradinukų vardu – pradinių klasių mokytoja Rasa Mackevičienė