• 1.jpg
  • 3.jpg
  • 8.JPG
  • 2.JPG
  • 6.jpg
  • 4.jpg
  • 7.png
  • 9.JPG

 

Advento vainikas – tai himnas gamtai, kuri atgyja, kai atrodo, jog viskas turi numirti...
Advento vainikas – tai himnas šviesai, kuri nugali tamsą...
Nors yra sakoma, kad Advento vainiko pynimas yra nelietuviška tradicija, bet tokiu tamsiu metu, kai šlapia, šalta ir niūru, mus džiugina žvakės liepsnelė, eglės šakutės ir prieskonių kvapas.
Vieną tokią tamsią dieną, mes, 1d klasės mokinukai, taip pat nusprendėme pinti savo klasės Advento vainiką. Į pagalbą pasikvietėme Beno mamą Renatą. Buvo didelis siurprizas, kai mama Renata atvyko nešina nemaža dėže, pilna priemonių vainikui pinti. Dėžė skleidė tokį malonų kalėdinį kvapą, kad norėjome kuo greičiau pamatyti, kas dėžėje. Be eglės šakelių dėžėje kvepėjo džiovintų apelsinų ir greipfrutų skiltelės, cinamono lazdelės. Blizgėjo įvairios kalėdinės puošmenos.
Mama Renata priminė vaikams Advento vainiko simbolių prasmę ir jos mokomi visi kibome į darbą. Kiekvienas pridėjo savo rankutę prie vainiko pynimo. Išsirinkę labiausiai patikusią vainiko dekoraciją, vaikai su mama Renata dekoravo labai gražų ir skoningą 1d klasės Advento vainiką.
Nuoširdžiai dėkojame Beno mamai Renatai Mečkauskienei, kuri pasirūpino priemonėmis ir skyrė valandą savo brangaus laiko, kad pabūtų su mumis. Smagu, kad tėveliai padeda mums kurti Kalėdas savo klasėje!
                                                                                                     1d klasės mokiniai ir mokytoja Daiva
Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

                                                      Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija

 

Patyciu dezute

vaiku linija

 

 

 

tevu linija

 

jaunimo linija

 

sveika mokykla logotipas RGB

IPU logotipas horizontalus 1 

 

 

  

eTwinning Kokybes zenklas baneris

    nša     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    emokykla logo 132146    lms     LITNET mokykloms  mokytojotv   Mukis     unnamed       Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100