• 8.JPG
  • 2.JPG
  • 4.jpg
  • 3.jpg
  • 6.jpg
  • 9.JPG
  • 7.png
  • 1.jpg

 Ar žinote, kiek kojų turi šimtakojis? Kaip tamsoje atsispindi skorpionas? Kuo skiriasi karališka gyvatė nuo koralinės? Visus atsakymus mokiniai sužinojo dalyvaudami edukacinėje pamokoje „Nariuotakojai mokykloje”.

 

Sausio 21-22 d. progimnazijoje lankėsi Palangos zoologijos sodo - insektariumo nariuotakojų ekspozicija. Vyko pamokėlės, kurių metu 1-4 klasių mokiniai sužinojo apie nariuotakojų kilmę ir gyvenamąsias vietas, kūno sandarą, mitybą, vystymąsi. Apžiūrėjome vorus paukštėdas, tarakonus, skorpioną, driežą, šimtakojį, karališkąją gyvatę ir smauglį. Gyvūnai apgyvendinti stikliniuose „nameliuose“. Į kai kuriuos baugu žiūrėti, o paimti į rankas tikrai ne visi išdrįstų! Kai kurių negalima liesti. Mokiniai sužinojo, jog pats nuodingiausias voras yra paukštėda, jog skorpionai visi nuodingi, tik vienas daugiau, kitas mažiau, jog didžiulio pūkuoto voro plaukeliai yra lipnūs, todėl jie vaikščioja sienomis. Apie visa tai papasakojo, į klausimus atsakė ekspoziciją pristatęs gamtininkas. Mokiniai labai aktyviai dalyvavo tiriamojoje veikloje ir suprato, kad nariuotakojai nėra tokie baisūs, o jų gyvenimas ne tik įdomus, bet ir paslaptingas. Pamokos pabaigoje visi drąsesni vaikai turėjo progą nufotografuoti patikusį vabalą ar vorą. Drąsiausi galėjo rankose palaikyti vienus didžiausių tarakonų pasaulyje – Madagaskaro šnypščiančiuosius, šimtakojį, turintį 260 kojų, bei smauglį.
Džiaugiamės ir dėkojame atvykusiam projekto organizatoriui bei tikimės ateityje sulaukti daugiau svečių.
                                                                                               Bibliotekininkė Rasa Rimkuvienė
                                                                                               Nuotraukos autorės
Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

 

Patyciu dezute

vaiku linija

 

 

 

tevu linija

 

jaunimo linija

 

sveika mokykla logotipas RGB

IPU logotipas horizontalus 1 

 

 

  

eTwinning Kokybes zenklas baneris

    nša     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    emokykla logo 132146    lms     LITNET mokykloms  mokytojotv   Mukis     unnamed       Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100