• 8.JPG
  • 1.jpg
  • 6.jpg
  • 2.JPG
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 9.JPG
  • 7.png

Kai aš dainuoju, 
Mano pasauliui viskas gerai. 
Kai aš dainuoju, aitvarai pakyla...
 
Kovo 9 d. visi Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos Gedimino g. 38 pastate besimokantys pradinukai Kaišiadorių kultūros centro salėje susirinko į šventę. Minėjome Lietuvos laisvės gimtadienį, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 30-ąsias metines.
  Šviesiomis spalvomis, dainų žodžiais apdainavome savo Tėvynės Lietuvos grožį. Visa salė aidėjo nuo pakiliai atliekamo Lietuvos valstybės himno. 2a klasės mokinukui dalinosi su visais „laime“, dovanojo mokytojoms vaivorykštės spalvomis padabintus „gerumo akmenėlius“ su užrašytais nuoširdžiais linkėjimais. Smagu buvo stebėti vaikų veidus, kai jie suprato, kad atsisėdo ant laimingos kėdės, po kuria slėpėsi „gerumo akmenėlis“.
Salėje liejosi nuotaikinga muzika. Kiekviena klasė labai išradingai atliko muzikinius kūrinius. Džiaugėsi, plojo ne tik šventės dalyviai, bet ir svečiai.
Vieną muzikinį numerį keitė kitas ir nė nepastebėjome, kaip greit pralėkė šventei skirtas laikas. Visi pradinukų paruošti muzikiniai kūrinėliai buvo skirti Lietuvos laisvės gimtadieniui paminėti. Juk Lietuva - tai ir senas palinkęs ąžuolas, ir mūsų laukai, miškai, ir... mūsų namai. 2a klasės mokinukių Paulos, Beatričės, Orintos, Vestos, šeštokių Odetos, Kamilės ir gimnazistės Inetos atliekama daina „Namai, kur tebelaukia“ priminė mums, kaip svarbu branginti Tėvynę, gimtus namus, nes ten mūsų visada laukia.
Į renginį pasveikinti su Lietuvos 30-uoju nepriklausomybės atkūrimo gimtadieniu atvyko progimnazijos direktorė Jolita Morkūnaitė. Padėkojo direktoriaus pavaduotojai ugdymui Aušrai Kudrevičienei ir pradinių klasių mokytojoms už veržlias idėjas, bendrus siekius ir kūrybišką darbą einant laisvos Lietuvos keliu. Įteikė kiekvienai klasei po padėkos raštą. Po renginio visi išskubėjome įsiamžinti bendroje nuotraukoje. Rankose laikėme spalvingus vėjo malūnėlius ir nuotaikingai skandavome žodį „Lietuva“.
Lietuva – tai mūsų Tėvynė. Tik nuo mūsų priklauso, kokia Lietuva yra šiandien ir kokią ją turėsime rytoj.
 
                                                                                             2a klasės mokytoja V. Patlapienė.
                                                                                             Foto aut. Rasa Rimkuvienė
Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

 

Patyciu dezute

vaiku linija

 

 

 

tevu linija

 

jaunimo linija

 

sveika mokykla logotipas RGB

IPU logotipas horizontalus 1 

 

 

  

eTwinning Kokybes zenklas baneris

    nša     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    emokykla logo 132146    lms     LITNET mokykloms  mokytojotv   Mukis     unnamed       Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100