• 8.JPG
  • 9.JPG
  • 1.jpg
  • 3.jpg
  • 7.png
  • 2.JPG
  • 4.jpg
  • 6.jpg

Besidžiaugdamos nuostabiu rudeniniu oru ir vis dar maloniai šildančia saulyte, visos trys priešmokyklinio ugdymo grupės, „Pelėdžiukai‘, „Obuoliukai“ ir „Drugeliai“, rugsėjo mėnesį nusprendė papramogauti už mokyklos ribų. Kiekviena grupė atskirai su savo mokytojomis Marijona Mačiuliene, Danguole Šiauliene, Živile Gibaite – Matiukiene ir Janina Jankeliūniene organizavo išvykas į Kaišiadorių rajone, Kruonio seniūnijoje esančią sodybą „Gyvasis kalnas“.
Sodyboje vaikučiai turėjo galimybę pajusti tikro kaimo atmosferą, susipažinti su įvairiais naminiais gyvūnais, įspūdingais paukščiais, pasigrožėti nuostabia rudenine gamta. Vaikai gyvūnėliais ne tik grožėjosi, bet galėjo juos pamaitinti, o paukščius palesinti. Taip pat vaikams labai patiko pasivaikščioti basakojų taku „Pėdučių rojus“. O ir kelionė mokyklos autobusiuku suteikė daug smagių emocijų. Nuostabiai praleidę laiką, visi vaikučiai grįžo laimingi ir nekantriai lauks kitų išvykų.
                                                                                                        PUG mokytoja Danguolė Šiaulienė
Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

                                                      Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija

 

Patyciu dezute

vaiku linija

 

 

 

tevu linija

 

jaunimo linija

 

sveika mokykla logotipas RGB

IPU logotipas horizontalus 1 

 

 

  

eTwinning Kokybes zenklas baneris

    nša     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    emokykla logo 132146    lms     LITNET mokykloms  mokytojotv   Mukis     unnamed       Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100