Besidžiaugdamos nuostabiu rudeniniu oru ir vis dar maloniai šildančia saulyte, visos trys priešmokyklinio ugdymo grupės, „Pelėdžiukai‘, „Obuoliukai“ ir „Drugeliai“, rugsėjo mėnesį nusprendė papramogauti už mokyklos ribų. Kiekviena grupė atskirai su savo mokytojomis Marijona Mačiuliene, Danguole Šiauliene, Živile Gibaite – Matiukiene ir Janina Jankeliūniene organizavo išvykas į Kaišiadorių rajone, Kruonio seniūnijoje esančią sodybą „Gyvasis kalnas“.
Sodyboje vaikučiai turėjo galimybę pajusti tikro kaimo atmosferą, susipažinti su įvairiais naminiais gyvūnais, įspūdingais paukščiais, pasigrožėti nuostabia rudenine gamta. Vaikai gyvūnėliais ne tik grožėjosi, bet galėjo juos pamaitinti, o paukščius palesinti. Taip pat vaikams labai patiko pasivaikščioti basakojų taku „Pėdučių rojus“. O ir kelionė mokyklos autobusiuku suteikė daug smagių emocijų. Nuostabiai praleidę laiką, visi vaikučiai grįžo laimingi ir nekantriai lauks kitų išvykų.
                                                                                                        PUG mokytoja Danguolė Šiaulienė