• 9.JPG
  • 2.JPG
  • 1.jpg
  • 8.JPG
  • 7.png
  • 3.jpg
  • 6.jpg
  • 4.jpg

Kaip nuostabu, kad gyvename tokioje gamtinėje zonoje, kur galime stebėti, kaip keičiasi gamta visus keturis metų laikus: kai baltą žiemą keičia pavasario žaluma, spalvinga vasara savo vietą užleidžia auksiniam rudeniui, o auksinius lapus paslepia sidabrinės pusnys... Ir taip be sustojimo – metai suka ir suka savo ratą...
Visus metus priešmokyklinio ugdymo grupių vaikučiai kartu su mokytojomis vykdė projektą ,,Sukasi metų ratas“, kurio pagrindinis tikslas – kuo įdomiau, kūrybingiau pažinti metų laikus: stebint, tyrinėjant, fiksuojant, eksperimentuojant, fotografuojant gamtą ir jos požymius.

   Idėja puiki dar ir todėl, kad projekte kiekvienas pedagogas galėjo organizuoti meninę, pažintinę veiklą, praktines, patyrimines veiklas ir užduotis, atsižvelgdamas į savo grupės vaikų ypatumus, jų poreikius ir galimybes. Svarbiausia buvo, kad visos veiklos skatintų vaikus domėtis metų laikais, padėtų suvokti metų laikų kaitą, atrasti esminius jų skirtumus ir sugebėtų pastebėti besikeičiančius gamtos pokyčius artimiausioje aplinkoje. Mažieji buvo labai smalsūs, todėl sudominti įvairiomis veiklomis buvo nesunku. Bet mes labai džiaugėmės dar ir tuo, kad vaikų pagalba sugebėjome sudominti vaikučių tėvelius ir įtraukti juos į bendras kūrybines veiklas.
   Metų ratas sukasi... Gamta jau aprimo ir nusprendė pailsėti... Ir mes, vainikuodami visų metų veiklas, nusprendėme pagaminti bendrą kūrybinį darbą. Kiekviena grupė sukūrė keturis metų laikus vaizduojančius plakatus: pavasario ir vasaros metų laikus atspindinčius vaizdus kūrė „Drugelių“ grupės vaikai su mokytojomis Živile Gibaite-Matiukiene ir Enina Jankeliūniene, spalvingą rudenio paveikslą kūrė „Obuoliukų“ grupės vaikai su mokytoja Marijona Mačiuliene, o žiemos pramogas ir džiaugsmus pavaizdavo „Pelėdžiukų“ grupės vaikai su mokytoja Danguole Šiauliene. Sujungę visus keturis metų laikus, gavome didžiulį spalvingą plakatą - ,,Sukasi metų ratas“. Šiuo plakatu mažieji papuošė progimnazijos valgyklą ir tai jų dovana progimnazijai, kuri kiekvienų metų lapkričio mėnesį švenčia ,,Dieną už mokyklos garbę“. Šis spalvingas plakatas džiugins ne tik mažuosius priešmokyklinukus, bet ir pradinių klasių mokinius, mokytojus bei mokyklos svečius.

       Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Danguolė Šiaulienė

Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

                                                      Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija

 

Patyciu dezute

vaiku linija

 

 

 

tevu linija

 

jaunimo linija

 

sveika mokykla logotipas RGB

IPU logotipas horizontalus 1 

 

 

  

eTwinning Kokybes zenklas baneris

    nša     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    emokykla logo 132146    lms     LITNET mokykloms  mokytojotv   Mukis     unnamed       Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100