Vasario 16-osios šventė ypatinga visiems Lietuvos piliečiams, neišskiriant ir pačių mažiausiųjų. Nors didžioji dalis priešmokyklinukų šiuo metu ugdomi nuotoliniu būdu, muzikos mokytoja Rasa Zaksienė, mokytojos Marijona Mačiulienė, Danguolė Šiaulienė ir Živilė Gibaitė-Matiukienė vasario 15 dieną visų grupių vaikučius bei jų šeimos narius pakvietė kartu paminėti Lietuvos gimtadienį – Lietuvos valstybės atkūrimo 103-iąsias metines šventiniame rytmetyje „Myliu Lietuvą gimtinę“.
Šventę pradėjome  iškilmingai giedodami Lietuvos himną. Mokytoja Rasa ugdytiniams pasakojo apie svarbiausius Lietuvos istorijos įvykius, gamtos grožį, priminė vaikams Lietuvos valstybės simbolius. Džiugu, kad nors renginys vyko virtualioje erdvėje, bet daugelis buvo pasipuošę vėliavos spalvomis, apsirengę tautiniais rūbais. Gimtinę Lietuvą vaikučiai sveikino dainelėmis, eilėraščiais. Visą bendruomenę su šia gražia švente pasveikino pavaduotoja Rita Žukauskaitė, siųsdama šilčiausius linkėjimus ir dideliems, ir mažiems. Tikimės, kad ši šventė palietė vaikų širdeles, įžiebė tautiškumo ugnelę, paskatino domėtis ir didžiuotis savo šalimi. O svarbiausia, kad savo meilę Tėvynei išreiškėme būdami bendrystėje ir siųsdami širdingiausius linkėjimus Lietuvai gimtadienio proga su viltimi ir tikėjimu, kad jie visi išsipildys!
Be to artėjant Lietuvos valstybės atkūrimo dienai mūsų progimnazijos mažieji kartu su savo mokytojomis prisijungė prie socialinės gerumo akcijos „JŪS NE VIENI“, kurios tikslas ne tik parodyti vienybę, bet ir perduoti trumpą žinutę vienišiems žmonėms, kad jie nėra vieni. Sveikindami Lietuvą artėjančio gimtadienio proga mes pasipuošėme savo grupių langus trispalvėmis širdelėmis, taip siųsdami žinią vienišiems žmonėms, kurių dėl pandemijos negalime aplankyti ir apkabinti.
   PUG mokytoja Danguolė Šiaulienė