• 9.JPG
  • 3.jpg
  • 8.JPG
  • 7.png
  • 4.jpg
  • 6.jpg
  • 1.jpg
  • 2.JPG

Priešmokyklinio amžiaus vaikai labai smalsūs, jiems visada kyla daug klausimų apie mus supantį pasaulį. Įgyvendinant ilgalaikį ikimokyklinio/priešmokyklinio ugdymo projektą „Mažojo gamtininko kelionė“, vaikams yra sudaroma galimybė tyrinėjant ir eksperimentuojant patiems ieškoti atsakymų į jiems rūpimus klausimus. Šio projekto kovo mėnesio tema buvo „Žemė – mūsų namai“. Kiek daug įvairiausių veiklų, žaidimų, kūrybinių darbelių buvo sugalvota ir išbandyta ne tik grupėse, bet ir lauke: mokytojos su ugdytiniais daug kalbėjosi apie gamtos grožį, diskutavo apie tai, kaip reikia saugoti žemės turtus, piešė piešinukus, gamino darbelius ir kitokiais būdais stengėsi išreikšti savo meilę Žemei.

Susibūrę prie pačių pasigaminto Žemės rutulio gaublio, ugdytiniai sakė savo pasižadėjimą Žemei ją mylėti, saugoti, nešiukšlinti, neteršti vandens telkinių, globoti ir prižiūrėti augalus bei gyvūnus, rūšiuoti atliekas, taupyti vandenį ir t.t. Vaikų piešiniai atskleidė, kokia graži žaliuojanti ir žydinti yra Žemė. O kiek džiaugsmo ugdytiniams suteikė pačių pagamintų inkilėlių kėlimas ant progimnazijos teritorijoje augančių medžių.|
Nors Žemės dienai skirtos mėnesio veiklos baigėsi, mes ir toliau formuosime vaikų aplinkosaugines nuostatas, ugdysime atsakomybę už visa, kas gyva Žemėje. Juk Žemė – mūsų namai, todėl nuolat privalome jais rūpintis, kad jie išliktų kitoms kartoms su savo gamta, gamtiniais ištekliais, augmenija, gyvūnija. Kiekvienas iš mūsų  turime prisidėti prie jos išsaugojimo, kad ir mažais, bet gerais darbais.

Vaizdo įrašas „Žemė - mūsų namai“ (PUG-1 „Obuoliukai“, mokytoja M. Mačiulienė)
Vaizdo įrašas „Žemė - mūsų namai“ (PUG-2 „Drugeliai“, mokytoja Ž. Gibaitė-Matiukienė ir auklėtoja E. Jankeliūnienė)
Vaizdo įrašas „Žemė - mūsų namai“ (PUG-3 „Pelėdžiukai“, mokytoja D. Šiaulienė)

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Rita Žukauskaitė

Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

                                                      Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija

 

Patyciu dezute

vaiku linija

 

 

 

tevu linija

 

jaunimo linija

 

sveika mokykla logotipas RGB

IPU logotipas horizontalus 1 

 

 

  

eTwinning Kokybes zenklas baneris

    nša     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    emokykla logo 132146    lms     LITNET mokykloms  mokytojotv   Mukis     unnamed       Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100