• 4.jpg
  • 9.JPG
  • 6.jpg
  • 3.jpg
  • 2.JPG
  • 7.png
  • 1.jpg
  • 8.JPG

Birželio 1-18 dienomis priešmokyklinės grupės "Pelėdžiukai" vaikai ir mokytoja Danguolė smagiai ir turiningai leido laiką vykdant neformaliojo ugdymo veiklas. Daug teigiamų emocijų suteikė ne tik pramogos savame mieste, pasivaikščiojimas Girelės pažintiniu taku, pramogos miesto parke, prie ežero, bet ir išvykos į Vilnių, Lomenius. Vilniuje lankėmės „Žaislų muziejuje“, kur dalyvavome edukaciniame užsiėmime „Seniausi Lietuvos žaislai“, kopėme prie Gedimino pilies, grožėjomės nuostabia Vilniaus panorama, pasivaikščiojome Katedros aikštėje, papramogavome Sereikiškių parko Bernardinų sode.

Išvykos į Lomenius metu lankėmės keramokės Kristinos Zazerskienės dirbtuvėse „Molio virtuvė“. Vaikai susipažino su molio savybėmis, patys lipdė iš molio įvairius darbelius, kuriuos mokytoja išdžiovino ir padovanojo vaikams prisiminimui. Po puikiai praleisto laiko išsiskyrėme atostogauti, linkėdami vieni kitiems patirti daug daug smagių vasariškų nuotykių.

Video įrašas „Pasitikus vasarą“
Priešmokyklinės grupės mokytoja Danguolė Šiaulienė

Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

                                                      Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija

 

Patyciu dezute

vaiku linija

 

 

 

tevu linija

 

jaunimo linija

 

sveika mokykla logotipas RGB

IPU logotipas horizontalus 1 

 

 

  

eTwinning Kokybes zenklas baneris

    nša     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    emokykla logo 132146    lms     LITNET mokykloms  mokytojotv   Mukis     unnamed       Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100