• 6.jpg
  • 2.JPG
  • 9.JPG
  • 8.JPG
  • 1.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 7.png

Kūčiukai, prėskučiai arba šližikai – tradicinis lietuvių Kūčių vakarienės patiekalas. Laikantis tradicijų kūčiukus reikėtų kepti patiems Kūčių dieną arba išvakarėse, nes tik pagamintas namuose pačių rankomis šis patiekalas įgauna prasmę. Priešmokyklinės grupės „Drugeliai“ vaikai kartu su mokytojomis važiavo į Žaslių tradicinių amatų centrą, kur dalyvavo kūčiukų kepimo edukacijoje.
Edukacinę programą vedė amatininkė Nijolė Adukonienė, kuri paaiškino ir parodė vaikams, kaip užmaišyti kūčiukams skirtą tešlą, lengvai ją iškočioti bei suformuoti dailius kūčiukus. Programos metu vaikai prisilietė prie šios tradicijos ir išmoko išsikepti kūčiukus, kuriuos vėliau ragavo su skaniu spanguolių kisieliumi ir parsivežė lauktuvių į namus.
                                                              Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Živilė Gibaitė - Matiukienė
Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

                                                      Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija

 

Patyciu dezute

vaiku linija

 

 

 

tevu linija

 

jaunimo linija

 

sveika mokykla logotipas RGB

IPU logotipas horizontalus 1 

 

 

  

eTwinning Kokybes zenklas baneris

    nša     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    emokykla logo 132146    lms     LITNET mokykloms  mokytojotv   Mukis     unnamed       Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100