• 1.jpg
  • 9.JPG
  • 8.JPG
  • 6.jpg
  • 4.jpg
  • 3.jpg
  • 7.png
  • 2.JPG

Patyriminis, arba patirtinis, mokymas – tai organizuotas procesas, kurio metu per tiesioginį patyrimą įgyjama žinių, ugdomi gebėjimai, kuriuos vėliau galima pritaikyti realiame gyvenime. Tai mokymas arba mokymasis veikiant, kai besimokantieji įgauna įgūdžių, žinių, ugdo gebėjimus ir vertybes iš savo, o kartais ir kitų patirties. Patyriminis mokymasis pripažįsta, kad vaikai geriausiai mokosi iš savo asmeninės patirties ir savo atradimų.

Tradicinį mokymo procesą pakeitus patyriminiu, besimokantysis skatinamas geriau pažinti save kaip asmenį, išplečiamos mokymosi galimybės, nes mokymosi procese remiamasi visų dalyvaujančiųjų patirtimi. Besimokantieji skatinami aktyviai dalyvauti mokymosi procese – analizuoti savo patirtį, ja dalytis, lyginti, ugdomos mokymo ir mokymosi kompetencijos. Patyriminis mokymas akcentuoja ne žinias, o patirtį. Kuo daugiau patirties, tuo  geresni įgūdžiai. Taigi mes, priešmokyklinės grupės „Smalsučiai“ vaikai kartu su mokytoja Daiva Matačiūniene, visi kartu mokomės kepti sausainius, spausti įvairių vaisių sultis, ar, kaip tikri architektai, statyti ir konstruoti įvairias figūras. Po kiekvienos veiklos aptariame, analizuojame, kas gerai, kas yra tobulintina ir pan. Vaikams tai patinka ir naudinga, juk jie geriausiai mokosi iš savo asmeninės patirties, savo mažų atradimų, eksperimentų ir žaidimų.

Priešmokyklinės grupės „Smalsučiai“ mokytoja Daiva Matačiūnienė

Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

                                                      Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija

 

Patyciu dezute

vaiku linija

 

 

 

tevu linija

 

jaunimo linija

 

sveika mokykla logotipas RGB

IPU logotipas horizontalus 1 

 

 

  

eTwinning Kokybes zenklas baneris

    nša     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    emokykla logo 132146    lms     LITNET mokykloms  mokytojotv   Mukis     unnamed       Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100