• 4.jpg
  • 8.JPG
  • 1.jpg
  • 6.jpg
  • 9.JPG
  • 3.jpg
  • 7.png
  • 2.JPG

 

Kai ateina šventė, tai savo džiaugsmą išsakom pačiais gražiausiais žodžiais. Mes, ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogės, drauge su vaikais siekiame puoselėti pilietiškumo ir patriotiškumo jausmus, pagarbą savo šaliai, tautai ir kultūrai. Todėl vasario 14 d. organizavome  meninio skaitymo konkursą „Jei nebūtų mūs kalbos, tai nebūtų Lietuvos...“.

 

     Renginio pradžioje direktoriaus pavaduotoja ugdymui Rita Žukauskaitė pasidžiaugė gausiu dalyvių būriu ir visiems palinkėjo sėkmės. O susirinko tirai nemažas būrys vaikučių, pasipuošusių tautiniais drabužiais. Visi konkurso dalyviai sėdėjo ramūs ir susikaupę, atidžiai klausėsi draugų pasirodymų ir mintyse kartojo savo eiles. Laikas pralėkė labai greitai ir vaikai liko laukti pasirodymų rezultatų. O kol komisija tarėsi, visi kartu dainavo dainą „Labas labas, Lietuva“, kartu su savo mokytojomis šoko ratelius. Pralaimėjusių nebuvo, nes  visiems mažiesiems skaitovams už gražų deklamavimą pavaduotoja įteikė padėkos raštus bei atminimo dovanėles. Vaikai dar ilgai prisimins Lietuvos gimtadienio šventę.

Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

                                                      Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija

 

Patyciu dezute

vaiku linija

 

 

 

tevu linija

 

jaunimo linija

 

sveika mokykla logotipas RGB

IPU logotipas horizontalus 1 

 

 

  

eTwinning Kokybes zenklas baneris

    nša     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    emokykla logo 132146    lms     LITNET mokykloms  mokytojotv   Mukis     unnamed       Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100