• 2.JPG
  • 4.jpg
  • 6.jpg
  • 7.png
  • 9.JPG
  • 3.jpg
  • 1.jpg
  • 8.JPG

Gegužės 7d. „Pelėdžiukų" grupės vaikai nuostabiai praleido dieną Trakuose. Lankėsi Trakų pilyje. Ekskursijos vadovė papasakojo pilies istoriją, vaikai apžiūrėjo ekspozicijas. Daug įspūdžių paliko plaukimas laivu. Plaukiodami po Galvės ežerą dar kartą apžvelgė Trakų pilį bei grožėjosi nuostabiu gamtovaizdžiu.

Grįždami aplankėme „Alpakų ūkį". Svetingi šeimininkai vaikams papasakojo alpakų kilmės istoriją, kaip jos atsirado Lietuvoje, parodė alpakų vilnų siūlus, iš jų numegztus gaminius. Taip pat galėjo tiesiog pabūti su šiais mielais gyvūnais: pašerti, paglostyti, pavedžioti bei su jomis nusifotografuoti. Daug džiaugsmo vaikams suteikė ir pažintis su kitais šio ūkio augintiniais - chihuahua veislės šuniukais. Turtingai praleidę laiką, kupini puikių įspūdžių sugrįžome namo.

                                                                                                         PUG „Pelėdžiukai“ mokytoja Danguolė Šiaulienė

Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

                                                      Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija

 

Patyciu dezute

vaiku linija

 

 

 

tevu linija

 

jaunimo linija

 

sveika mokykla logotipas RGB

IPU logotipas horizontalus 1 

 

 

  

eTwinning Kokybes zenklas baneris

    nša     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    emokykla logo 132146    lms     LITNET mokykloms  mokytojotv   Mukis     unnamed       Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100