• 8.JPG
  • 2.JPG
  • 6.jpg
  • 3.jpg
  • 9.JPG
  • 7.png
  • 4.jpg
  • 1.jpg

Gegužės 7d. „Pelėdžiukų" grupės vaikai nuostabiai praleido dieną Trakuose. Lankėsi Trakų pilyje. Ekskursijos vadovė papasakojo pilies istoriją, vaikai apžiūrėjo ekspozicijas. Daug įspūdžių paliko plaukimas laivu. Plaukiodami po Galvės ežerą dar kartą apžvelgė Trakų pilį bei grožėjosi nuostabiu gamtovaizdžiu.

Grįždami aplankėme „Alpakų ūkį". Svetingi šeimininkai vaikams papasakojo alpakų kilmės istoriją, kaip jos atsirado Lietuvoje, parodė alpakų vilnų siūlus, iš jų numegztus gaminius. Taip pat galėjo tiesiog pabūti su šiais mielais gyvūnais: pašerti, paglostyti, pavedžioti bei su jomis nusifotografuoti. Daug džiaugsmo vaikams suteikė ir pažintis su kitais šio ūkio augintiniais - chihuahua veislės šuniukais. Turtingai praleidę laiką, kupini puikių įspūdžių sugrįžome namo.

                                                                                                         PUG „Pelėdžiukai“ mokytoja Danguolė Šiaulienė

Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

 

vaiku linija

 

 

 

tevu linija

 

jaunimo linija

Baneris Eurofondas

sveika mokykla logotipas RGB

IPU logotipas horizontalus 1 

 

 

niekorimto logo 1534752255p 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

eTwinning Kokybes zenklas baneris

    smm     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    
Augu pats    lms     LITNET mokykloms     Mukis     NEC      Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100