Nors už lango dar nežiemiškas oras, bet gražiausios metų šventės jau ne už kalnų... O kol laukiam švenčių,  mes, mokyklos priešmokyklinio ugdymo vaikučiai kartu su savo mokytojomis, į svečius pasikvietėme Kaišiadorių kultūros centro folklorinio ansamblio „Verpeta“ vadovę Valeriją Jankauskienę. Ji papasakojo apie prieškalėdinį susikaupimo laikotarpį – Adventą, kartu su vaikais nupynė gražų adventinį vainiką, dainavo dainas, šoko ratelius.

Valerija ir visi kartu vienas kitam palinkėjom ramaus švenčių laukimo ir dosnaus Kalėdų Senelio, kuris pasibelstų į kiekvienų namų duris.

PUG mokytoja Marijona Mačiulienė