Adventas - laukimo, rimties, vilties ir susikaupimo metas, kai su džiugia viltimi laukiame ateinančių švenčių. Kad vaikai geriau pajustų ir suprastų advento prasmę, kaip jau tapo tradicija, priešmokyklinio ugdymo vaikai kartu savo mokytojomis ir jų padėjėjomis iškeliavo į Brazauskų namus-muziejų. Čia dalyvavo edukacinėje programoje „Laukiant Kalėdų“.

Ramumu dvelkiančioje aplinkoje vaikai klausėsi pasakojimų apie šių švenčių papročius ir tradicijas, susėdę prie bendro stalo ragavo silkės, meduolių ir medaus. Po šilto ir gražaus bendravimo, palinkėję vieni kitiems  Kalėdų stebuklų išsipildymo, visi skirstėsi lydimi gražaus pasibuvimo drauge.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Danguolė Šiaulienė