• 7.png
  • 8.JPG
  • 9.JPG
  • 6.jpg
  • 4.jpg
  • 3.jpg
  • 1.jpg
  • 2.JPG

Adventas - laukimo, rimties, vilties ir susikaupimo metas, kai su džiugia viltimi laukiame ateinančių švenčių. Kad vaikai geriau pajustų ir suprastų advento prasmę, kaip jau tapo tradicija, priešmokyklinio ugdymo vaikai kartu savo mokytojomis ir jų padėjėjomis iškeliavo į Brazauskų namus-muziejų. Čia dalyvavo edukacinėje programoje „Laukiant Kalėdų“.

Ramumu dvelkiančioje aplinkoje vaikai klausėsi pasakojimų apie šių švenčių papročius ir tradicijas, susėdę prie bendro stalo ragavo silkės, meduolių ir medaus. Po šilto ir gražaus bendravimo, palinkėję vieni kitiems  Kalėdų stebuklų išsipildymo, visi skirstėsi lydimi gražaus pasibuvimo drauge.

                                                                                               Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Danguolė Šiaulienė

Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

                                                      Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija

 

Patyciu dezute

vaiku linija

 

 

 

tevu linija

 

jaunimo linija

 

sveika mokykla logotipas RGB

IPU logotipas horizontalus 1 

 

 

  

eTwinning Kokybes zenklas baneris

    nša     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    emokykla logo 132146    lms     LITNET mokykloms  mokytojotv   Mukis     unnamed       Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100