• 1.jpg
  • 4.jpg
  • 7.png
  • 8.JPG
  • 2.JPG
  • 6.jpg
  • 9.JPG
  • 3.jpg
Prasidėjo vasara, prasidėjo ir neformaliojo ugdymo programos ,,Atverk duris vasarai“ veiklos priešmokyklinio ugdymo vaikučiams. Pirmąją savaitę vaikai artimiau susipažino su savo bendraamžiais, praturtėjo žiniomis apie savo šalį bei gimtąjį miestą, lavino meninius įgūdžius, sužinojo ir išmoko daug naujų dalykų! 
Taip pat apsilankėme Rumšiškėse esančiame Lietuvos liaudies buities muziejuje, kur dalyvavome edukacinėje programoje „Kūdikystė, vaikystė senojoje pirkioje“. Programa labai plati ir įdomi: jos metu vaikai galėjo ne tik patirti, kaip Lietuvos kaime buvo švenčiamos vaiko gimtuvės, krikštynos, bet ir pažaisti su senaisiais mediniais žaislais ir paragauti „beržinės košės”. Vaikai sužinojo apie senovės lietuvių tikėjimus, spėliones, išmoko lopšinių ir žaidinimų, mokėsi suvystyti ir „užmigdyti lėlę", pasigamino „čiulpiką”. Taip pat turėjo galimybę pasimatuoti drabužėlius ir apavą, kokius senovėje nešiojo vaikučiai, mokėsi nudirbti kelis vaikiškus darbelius ir dar daug įdomių dalykų.
Vasara tik įsibėgėja, tad laukia dar daug įdomių veiklų, kelionių, linksmybių, smagaus ir įsimintino laiko gamtos ir bendraamžių apsuptyje.                                                                                                                                                                      PUG mokytoja Daiva Matačiūnienė

„Atverk duris vasarai" (I savaitė) - video medžiaga

                                                                                                                                                             

Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

                                                      Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija

 

Patyciu dezute

vaiku linija

 

 

 

tevu linija

 

jaunimo linija

 

sveika mokykla logotipas RGB

IPU logotipas horizontalus 1 

 

 

  

eTwinning Kokybes zenklas baneris

    nša     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    emokykla logo 132146    lms     LITNET mokykloms  mokytojotv   Mukis     unnamed       Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100