• 4.jpg
  • 8.JPG
  • 6.jpg
  • 9.JPG
  • 2.JPG
  • 1.jpg
  • 3.jpg
  • 7.png
Smagiai ir turiningai praėjo dar viena neformaliojo ugdymo programos „Atverk duris vasarai“ savaitė priešmokyklinio ugdymo vaikams. Kiekviena diena laukiama ir nepakartojama, kupina naujų įspūdžių ir netikėtų patirčių. Juk čia vaikai kartu su bendraamžiais gali kartu žaisti, sportuoti, pramogauti, kurti, keliauti ir tyrinėti...
  Vaikams labai patiko išvyka į keramikės, senojo puodininkystės amato puoselėtojos Kristinos Zazerskienės dirbtuves, kurios įsikūrusios Lomenių kaime. Čia vaikai glazūravo jau anksčiau pagamintus savo darbelius iš molio. Visi dirbo labai kantriai ir kruopščiai, o savo išpuoštus darbelius parsivežė į namus.
Daug smagių emocijų patyrė ir nuostabiai praleido laiką kaimo sodyboje „Gyvasis kalnas“. Atitrūkę nuo miesto šurmulio vaikai turėjo galimybę pasidžiaugti nuostabia gamta, pasimėgauti įvairių gyvūnų ir paukščių draugija. Taip pat vaikams labai patiko pasivaikščioti pojūčių (basakojų) taku „Pėdučių rojus“.
Geras oras, saulė, teigiamos emocijos bei nepamirštami įspūdžiai draugų apsuptyje ilgai neleis vaikams pamiršti praėjusios savaitės akimirkų. 
PUG mokytoja Danguolė Šiaulienė 

Atverk duris vasarai" (II savaitė) - video medžiaga                                                                                          

 

 

Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

                                                      Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija

 

Patyciu dezute

vaiku linija

 

 

 

tevu linija

 

jaunimo linija

 

sveika mokykla logotipas RGB

IPU logotipas horizontalus 1 

 

 

  

eTwinning Kokybes zenklas baneris

    nša     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    emokykla logo 132146    lms     LITNET mokykloms  mokytojotv   Mukis     unnamed       Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100