Smagiai ir turiningai praėjo dar viena neformaliojo ugdymo programos „Atverk duris vasarai“ savaitė priešmokyklinio ugdymo vaikams. Kiekviena diena laukiama ir nepakartojama, kupina naujų įspūdžių ir netikėtų patirčių. Juk čia vaikai kartu su bendraamžiais gali kartu žaisti, sportuoti, pramogauti, kurti, keliauti ir tyrinėti...
  Vaikams labai patiko išvyka į keramikės, senojo puodininkystės amato puoselėtojos Kristinos Zazerskienės dirbtuves, kurios įsikūrusios Lomenių kaime. Čia vaikai glazūravo jau anksčiau pagamintus savo darbelius iš molio. Visi dirbo labai kantriai ir kruopščiai, o savo išpuoštus darbelius parsivežė į namus.
Daug smagių emocijų patyrė ir nuostabiai praleido laiką kaimo sodyboje „Gyvasis kalnas“. Atitrūkę nuo miesto šurmulio vaikai turėjo galimybę pasidžiaugti nuostabia gamta, pasimėgauti įvairių gyvūnų ir paukščių draugija. Taip pat vaikams labai patiko pasivaikščioti pojūčių (basakojų) taku „Pėdučių rojus“.
Geras oras, saulė, teigiamos emocijos bei nepamirštami įspūdžiai draugų apsuptyje ilgai neleis vaikams pamiršti praėjusios savaitės akimirkų.
PUG mokytoja Danguolė Šiaulienė

Atverk duris vasarai" (II savaitė) - video medžiaga