• 9.JPG
  • 7.png
  • 2.JPG
  • 3.jpg
  • 8.JPG
  • 1.jpg
  • 6.jpg
  • 4.jpg

    Štai ir prabėgo trečioji neformaliojo ugdymo veiklų savaitė mūsų priešmokyklinio ugdymo vaikučiams. Vaikai kartu su mokytoja Rasa dainavo linksmas daineles apie vasarą, žaidė muzikinius žaidimus. Su mokytoja Danguole keliavo prie miesto tvenkinių, kur galėjo ir pasisupti, ir pasportuoti, ir smėlio pilis prie vandens pastatyti. Meninio ugdymo mokytoja Kristina atvežė iš molio mūsų vaikučių pagamintus darbelius, kuriuos jie labai gražiai glazūravo svečiuodamiesi jos keramikos dirbtuvėse Lomenių kaime. Vaikai labai džiaugėsi savo darbeliais, juk molio darbai reikalauja daug kruopštumo, kantrybės ir kūrybiškumo.

  Trečiadienį, iš pat ryto, skubėjome nupiešti Emilijai po piešinį, nes tą dieną ji šventė savo gimtadienį. Pasveikinome ją linksma dainele, vaikų deklamuojamais eilėraštukais ir visi kartu linkėjom jai gražios ir turiningos vasaros.
  Ketvirtadienį išvykome į Antakalnį, į svečius pas mūsų mokyklos ikimokyklinio ugdymo vaikučius. Visi kartu, susiskirstę į komandas, lenktyniavome atlikdami įvairias estafetes, basomis vaikščiojome po pojūčių taką, supomės ant sūpynių ir linksmai pramogavom. Visiems kartu buvo labai linksma! Be to, buvome nuėję prie Antakalnio dešimtkamienės liepos, kur vaikai skaičiavo šio medžio, valstybės saugomo gamtos paminklo, kamienus, bandė savo mažomis rankutėmis visi kartu juos apkabinti. Po pilnos įspūdžių ir aktyvios veiklos dienos visi kartu, medžių paunksmėje esančioje pavėsinėje, pietavome. Ačiū virėjai Astai, kuri mums iškepė labai skanių picų, o desertui patiekė didžiulius arbūzus. Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Vilija visus pavaišino vieno ikimokyklinuko mamos iškepta skania namine duonele. Be to, mokytoja Vilija visus vaikučius apdovanojo ir pripūstais didžiuliais balionais, kurio viduje kiekvienas vaikas rado po siurprizą. Ačiū visoms mokytojoms, už puikiai suorganizuotą veiklą!
  Kadangi šią vasarą saulutė mus lepina savo karštais spinduliais, tai nuo jos pasislėpti bandėme pasistatę palapines bei kartu su mokytoja Daiva žaisdami „Vandens mūšį“.

„Atverk duris vasarai" (III savaitė) - video medžiaga    

PUG mokytoja Marijona Mačiulienė

Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

                                                      Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija

 

Patyciu dezute

vaiku linija

 

 

 

tevu linija

 

jaunimo linija

 

sveika mokykla logotipas RGB

IPU logotipas horizontalus 1 

 

 

  

eTwinning Kokybes zenklas baneris

    nša     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    emokykla logo 132146    lms     LITNET mokykloms  mokytojotv   Mukis     unnamed       Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100