• 1.jpg
  • 4.jpg
  • 2.JPG
  • 3.jpg
  • 9.JPG
  • 7.png
  • 8.JPG
  • 6.jpg

Vis dar besidžiaugdami paskutinėmis nuostabaus rudenio dienomis, priešmokyklinės grupės „Pelėdžiukai“ vaikai kartu su mokytoja Danguole ir padėjėja Inga vyko į Kauno rajone esantį Raudondvario dvarą. Vaikai dalyvavo smagiame edukaciniame užsiėmime „Piešimas ant stiklo – vėjo varpelių gamyba“. Užsiėmimo metu gamino vėjo varpelius iš stiklo, keliomis technikomis spalvino, puošė ornamentais ir raštais.  Piešimas ant stiklo, tai viena iš tokių paslaptingų technikų, kur kas kartą negali numatyti, kaip atrodys tavo piešinys. Dėl to piešti buvo labai įdomu. 

Džiaugiantis gražiu rudeniniu oru, priešmokyklinio ugdymo grupių „Drugeliai“ ir „Obuoliukai“ vaikučiai kartu su mokytojomis Živile Gibaite – Matiukiene, Enina Jankeliūniene bei Lijana Kajauskaite keliavo į Kaišiadorių rajone, Kruonio seniūnijoje esančią sodybą „Gyvas kalnas“. Čia vaikai galėjo pasidžiaugti gamta, pajusti kaimo aurą. Artimiau susipažino su naminiais gyvūnais, turėjo galimybę palesinti paukščius, pamaitinti kitus gyvūnėlius bei juos paglostyti. Taip pat lakstė ant šieno kupetų, varžėsi traukdami virvę. Vaikai grįžo kupini emocijų bei geriausių įspūdžių.              

                                                                     PUG mokytoja Živilė Gibaitė-Matiukienė

Birželio 1-18 dienomis priešmokyklinės grupės "Pelėdžiukai" vaikai ir mokytoja Danguolė smagiai ir turiningai leido laiką vykdant neformaliojo ugdymo veiklas. Daug teigiamų emocijų suteikė ne tik pramogos savame mieste, pasivaikščiojimas Girelės pažintiniu taku, pramogos miesto parke, prie ežero, bet ir išvykos į Vilnių, Lomenius. Vilniuje lankėmės „Žaislų muziejuje“, kur dalyvavome edukaciniame užsiėmime „Seniausi Lietuvos žaislai“, kopėme prie Gedimino pilies, grožėjomės nuostabia Vilniaus panorama, pasivaikščiojome Katedros aikštėje, papramogavome Sereikiškių parko Bernardinų sode.

Saulutė vis labiau ir labiau lepina savo spinduliais ir pagaliau pakvimpa pavasario žiedais, džiaugiamės medžių žydėjimu, ryškiais gamtos atbudimo ženklais ir bičių dūzgimu. Smalsu stebėti pavasario žingsnius gamtoje. Pražydo žibutės, narcizai, tulpės... Vykdant ilgalaikio ikimokyklinio – priešmokyklinio ugdymo projekto „Mažojo gamtininko kelionė“ paskutinio pavasario mėnesio veiklas, vaikams buvo labai smagu ir gera daug laiko praleisti lauke tyrinėjant, naujai atrandant džiaugtis žydinčiais sodais, gėlynais. Todėl ir mes pasinėrėme į šį paslaptingą spalvų, garsų, kvapų pasaulį.

Atkeliavęs pavasaris mums priminė apie pavasarinius darbus ir sėją. Į sodinimo darbus svarbu įtraukti ir vaikus, kad pamatytų, kaip bunda gamta. Gamta - tai natūrali aplinka, kurioje galima sužadinti vaikų smalsumą ir susidomėjimą, įtraukti į įvairias veiklas: stebėjimą, tyrimą, eksperimentavimą. Tęsiamas ikimokyklinio/priešmokyklinio ugdymo projektas „Mažojo gamtininko kelionė“. Balandžio mėnesio tema buvo „Sėklų karalystėje“. Kadangi lauke dar šalta, mokytojos su ugdytiniais augino daržą ant palangės.
Elektroninis dienynas Tamo r Tarnybinis el.paštas

NARIŲ REGISTRACIJA

KALENDORIUS

Pirm A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

                                                      Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija

 

Patyciu dezute

vaiku linija

 

 

 

tevu linija

 

jaunimo linija

 

sveika mokykla logotipas RGB

IPU logotipas horizontalus 1 

 

 

  

eTwinning Kokybes zenklas baneris

    nša     Kaišiadorių rajono savivaldybė     logo    emokykla logo 132146    lms     LITNET mokykloms  mokytojotv   Mukis     unnamed       Draugiškas internetas   Eco Schools logo 100