Visus šiuos mokslo metus daugybė vaikų rankelių, lankančių Visos dienos mokyklos grupę, piešė, karpė, spalvino, klijavo... Ir per šį laikotarpį padarė daug gražių spalvingų darbelių. Tai ir šių metų simbolis - baltoji pelytė, draugiški ir malonūs laiškeliai su širdelėmis savo grupės draugams, spalvingos mūsų abėcėlės raidelės, rudeniniai medžių lapai ir dar daug gražių darbų.
Visi mokinių sukurti darbeliai puošė mokyklos stendus ir langus. Įdėtas laikas ir triūsas, dirbant kartu su mokytojomis Enina, Jolita ir Živile, suteikė vaikams daug džiugių emocijų.

Mokytoja Enina Jankeliūnienė